bugün

beğeniler için teşekkürler.
yazarlığın hakkını verenlerden *

(bkz: tişikkirlir sipirmin)
neden seri artılandığımı merak ettim ama burayı okuduktan sonra sormaya korkar oldum. rastgele mi yoksa bir entry etkisiyle mi bunu söyle bari.
Bana özel seri artı oy verdiğini düşünürken nick altına baktığımda beni hayal kırıklığına uğratan yazar.
an itibari ile tarafından seri artıya boğuldum. durmuyor efenim kız tam bir motor. şey yani o anlamda motor değil. çok çalışkan. *
(bkz: seri artı oy veren melek)
sadece erkeklere artı vererek evde kalmışlığını gösteren kızcağız. yazıkkk.
Sakız çiğnerken çilek yemeye çalışınca ağızda oluşan çilekli sakızın en güzel halidir.
Senin için çıkış yaptım sözlükten, sonra donuzunu da kaldırdım yavru gurt. Herkesin bende bir değeri vardır. Etnik kökeni, siyasi görüşü ne olursa olsun.. Kardeşim dediğim ülkücü de var kemalizt de, belirteyim dedim.
Uzuntumu duyup beni mutlu etmis yazar, en icten tesekkurlerimi iletiyorum kendisine..
(Bkz: Seri artı oy veren melek)

Budut: neden herkes eksiledi ki, kotu bir insan mi cilekli sakiz?
Bir beni artilamayan yazardir. Askolsundur.
Varlığın öyle bir sevinç ki burnumda çilekli sakızımın kokusu... işte bunlar hep bilinçaltı.
(bkz: çilekli olsun ama muz tadı gelsin)
Benden hoşlanıyor galiba dediğim günden beri daha seri artılamıyo, fazla alıngan bence. Tüm sözlükten hoşlanıyon galiba dedim ya sonra, söyledim ya? Pilavlıya gelcektin hani?
Beni hiç artılamadı yazarı. O kadar da çirkin değilim oysa.
http://galeri.uludagsozluk.com/g/cilekli-sakiz/
Sanırım hala hoşanıyor töbe töbe o artılar ne öyle ya.
yerli malı haftasında böreklerini, pastalarını benden kıskanan yazar.
Herhalde cansu. Zaten aşıktım amk, bir daha aşık oldum. Cansu olmayabilirde. Bilmem kimin nesi.

Edit: değilmiş. Çok asabi, dil bilgisi sıfır. Cansu bu kadar diildi. Di mi ?
bugün bana selam çakmış tatlı yazar. teşekkürler *
Seri artılayan yazar, sağolsundur.
bir karpuzlu sakız değildir.
çok tatli birisi olduğuna inandığım; samimi, ilgili, arkadas canlısı, imla takintili yazar.*
Karmamın amına koyan yazar. Öpüyorum.
karpuzlu varsa yüzüne bakmadığım sakız.