bugün

iki kere kurdum. ancak ikisinde de yalan oldu gençler.
erkeğin takım elbise, kadının uzun elbise giydiği.
Dünyanın en gereksiz şeyi. Ciddi ilişki yaşayacaksan evlen. Yoksa boşa stres.
Birincisi ilişki ne ilişkisi?
ikincisi ciddiyet neyin ciddiyeti?
Şöyle sorular sormayın sonra milletin zihninde ciddi olmayan ilişkiler oluşuyor. Vay demek ilişkide de ciddi olup olmama var diyorlar rahat oluyorlar.ingilizce de böyle bir şey gördünüz mü abi?Relationship...Oh come on! Are you serious?
Ciddi olmaya çalışırken ben;
görsel
Ciddi ciddi eğlenebileceğin bir ilişki olmalı.
Sanırım takım elbise ile buluşmaya gidilmesi ve görüşme esnasında siz ve biz kullanımının zorunlu olduğu ilişki çeşidi.
güzel bir insan ile huzur verendir. karakteri oturmamış, insanı yoran bir kişi ile zulümden farksızdır.
(img:#1696920)
Ben tutamam heralde gülerim.
Ciddi kediden ders almak gerek;

görsel

Gülmeyin. Ciddi kedi ciddidir.
(bkz: evlenmezsek abim seni vuracak ilişkisi)
Bazen istiyorum bazen de dur şimdi sırası değil diyorum ondan sonra niye yalnızım.
hiç yaşamadığım ilişki türü.yarak gibi bir tanım evet.hiç yaşayacağımı da sanmıyorum büyük risk neticede.
Diğer entrylerde görüldüğü gibi herkesin harcı değildir, bu sorumluluğu kaldıramayanlar bulaşmasın.
çok uzun değilse çok uzatılmaması, çok uzunsa bitmek üzere olması muhtemel ilişkidir. kısaysa zaten daha ciddileşmemiştir diye eklemedim.
Arayıp bulamadığım için sürekli tek gecelik aşklara yelken açmak zorunda kalıyorum. Kızlar neden böyle bir türlü çözemedim.
görsel
insanların genel olarak gayrı ciddi oldukları 2000 li yıllarda, yaşanması zor olan ilişkidir. Bir defa insanların psikolojik yapıları günümüzde ciddiyete uygun değildir. Ülkemizde Gevşeklik had safhada iken “ciddi ilişkiler kurulmasını beklemek” ütopya gibi bir durumdur.
Bulunmak istedigim iliski durumu.
istediğim fakat yapamadığımdır. hep gülesim geliyor.
boş adam işidir.
Sevilen kişiyle yaşanıyorsa iyidir.zaten ciddiyetsiz ilişki mi olur.
Ani başlayanları çok korkutucu olan ilişki çeşidi.

insanlar nasıl daha 1-2 haftadır tanıdığı kişilerle ''evet cuma gününden itibaren ilişkimiz başlayacak, sen potansiyel çocuklarımın anası, ben de potansiyel çocuklarının babası olacağım, zaten evlenmeyeceksek bu ilişkiye hiç gerek yok'' kafasında bir şeylere başlayabiliyor merakla izliyorum şöyle uzaktan. Olm aşırı korkutucu ya. Bu kadar fazla beklentiye girmek, karşı tarafa seni yeterince tanımasına müsaade etmemek, daha fiziksel paylaşımlar olmadan ''aşık oldum'', ''aşık oluyorum'' modlarına girmek, millet kafayı yemiş abi. Bu kadar hızlı başlayan ilişkilerin ve evliliklerin çabuk bitmesine de şaşırmamak gerek.

Yıllardır yalnız yaşayan, kendine ait bir kural ve düzen bütünü olan, bekar bir adam çat diye 2 haftada yıllarca süren bir sistemi değiştiremez, hayatının merkezine bir başkasını bu kadar kolay ve ani entegre edemez, zamana ve paylaşıma ihtiyacı var. Kadınlar bu konuda hiç anlayışlı değil, böyle konuşunca ''tamam, sevişecek, evlenemeyecek benimle'' deyip direkt gidiyorlar. Sekse erişimi herkesin gayet kolay artık, seninle sevişmezse başkasıyla sevişecek bu adam bir şekilde amaç seks değil ki, anlatamıyorsun bunu. Evliliği bu kadar amaç haline getirmek ne kadar doğru? 6 ay sonra evlenip 5 yıl sonra da boşanacağın ciddi bir ilişki yerine, 5 yıl sevgili şeklinde devam eden ve sonra karşılıklı olarak kendiliğinden evlilik seviyesine atlayacak açık bir ilişkiyi yaşamak daha doğru değil mi?
kalem eteğimi çektim ciddi ilişkimi arıyorum.
çirkin esprilere ev sahipliği yapan ilişki türüdür.
şimdi ciddiyet ölçütü herkesin farklı yalnız.
neye göre kime göre.