bugün

bırak ciddiyi ciddiyetsiz bi ilişki olsa bile razıyım. bıktım yalnızlıktan mayk.
hiçbir kızla ciddi düşünmemek gerekir. siz ciddi düşünürsünüz. o ise işin taşağındadır. bu yüzden olası bir ayrılık sonrası kedere bağlamak yerine ciddi düşünmediğiniz için s.kinizde bile olmaz.
Arayınca bulunmayacak olan kızdır, aramaktan vazgeçince bulunur.
bi gün birisi gelir.

tüm sorgu için sorular anlamını kaybeder.
bulsan bile acaba kıymet bilmek kelimesinden haberimiz var mı sorusu akla gelmiyor değil.
Ciddi iliski yasayabilecek erkek aramaktan farksızdır.
Ciddi iliskiden kasit nedir diye dusundurur.
Günlük ilişkiler yaşayabileceğiniz kızlara bu kadar ölüp biterken, gecelik ilişkiler kovalarken ciddi ilişki yaşayabileceğiniz kız sizin neyinize.

Kaldı ki bulsanız da anlamazsınız. Bu kız yatağa düşmez fikri oluştuktan sonra karşınızdaki kadınla ilgilenmiyorsunuz.
ilk başta bunun farkına varın. Gecelik ilişki kovaladıgınız kadının karakteriyle ilgilenmediğiniz gibi, o yola gelmeyen kadın da sizin için görünmez oluyor.

Ciddi bi ilişki yaşamak için önce ne aradığınızı bileceksiniz. ilişkiden beklentilerinizi ölçecek,olmasını istediğiniz insanda ne aradığınızı belirleyecek sonra da oturup doğru düzgün bi ilişkim olursa harcar mıyım lan acaba diyeceksiniz. Kendine güveniyorsan, ne aradığını biliyorsan işte o zaman eyvallah. Ciddi ilişki senin hakkındır.

Ancak unutma, aradığını bilmeyen bulduğunu anlayamaz.
su siralar yaptigim eylem.beybi feysimin son doneminde guzel,sevimli ve anlayisli bi es bulsam o ciddi iliskiyi de yasayacam.
Evlenme yasinin yaklastiginin gostergesidir. Bundan onceki iliskilerini yasinin genc olmasi sebebiyle oylesine yasamistir.
Aramakla bulunmaz! Hissedeceksin..
bulunca heyecandan götünüze sokuyorsunuz sayın türk erkekleri. ilişkiyi bozuyosunuz. bence bozmayın ya da hiç ciddi ilişki olayına girişmeyin.
-abi ne arıyorsun burada?
+ciddi ilişki yaşayabilecek kız arıyorum.
-abi ciddi misin? iğne mi lan bu?
eğer efendi erkekseniz biraz da akıllıysanız ciddi bir ilişki yaşayabileceğiniz kız bulabilirsiniz. belki de onlar sizi bulur.
herkesin hakkıdır. ama en çok benim hakkım. ciddi ilişki adamıyım ben lay lay lom'a gelemem.
şu sıralar içinde bulunduğum durumdur.
yok yani olmuyor umutlar tükeniyor.herkes gösteriş meraklısı ve ilgi salağı olmuş.cidden elinden tutunca içinin rahat olabileceği biriler olmalı ama nerelerde..
bekliyorum bakalım inşallah.
Annede olan özelliklerin çoğunu (şefkat, merhamet, güzellik, saygı, sevgi vb) taşıyan ve bu devirde nesli tükenmekte olan evcimen kızları aramaktır.
ciddi ilişkiden kasıt "ciddi sex" midir diye sordurtur. şöyle mesela:

e:merhaba,
k:merhaba beyfendi
e:kendinizi soyabilir misiniz?
k:tabii ki siz de pantolonu çıkarın o zaman
e:tamamdır ne tarafa sokuyoruz?
böyle bir kız arayarak bulunmuyo efenim,ben çok aradım mesela hiç bulamadım.
Ciddi kelimesini duyunca bile korkup kaçan erkeklerin güldüren uğraşı. *
zor be kızım inan zor bu işler,sen güzel düzgün kadın olsanda benim içimi boşaltıp un ufak eden o hatun yüzünden böyle bişey olabilmesi olasılıksız.
vardır da otobüs duraklarında falan karşılaşılır. sonra da görülmez. cuma günü seminere arkadaşlarını toplayıp getirecek mi bakalım. belki. ha bu arada,

(bkz: bir kereden bir şey olur)
kız taraf değil de erkek tarafıni bulmak zordur bu ilişkinin. nokta.
Aramaya gerek yok, cinsiyeti kadınsa yüzde 90 ı ciddi ilişkiye ergenlikten itibaren hazırdır. Çünkü bu tabu ile yetiştiriliyorlar.. Cümleyi yazanın aslında demek istediği; "Ciddi ilişki yaşanabilecek sadık, güzel ahlaklı ve zeki kız aramak"
nasıl arıyosunuz ya gelin buradayım.