bugün

işin kötü yanı bizim şirket 1500 kişi 1500'ü de kadın.
işyerime gelenler hep öğrenci ve ebeveynleri.
kız arkadaşlarım fazla sayıda olsa da o şekilde anlaşabileceğim biri yok.

galiba gay olacağım arkadaşlar az kaldı.
bu ummadığımız an gelemedi bir türlü aq .
Ama bulamamak..

Neden; ciddi ilişki arayan, evlenip yuva kurmak isteyen kızlarla karşılaşamıyorum.
Herkes mi goygoy peşinde olur ya!
niye hep biz arıyoruz. onlar bulamıyomu bizi.
çomar olmaktır. söyle anan bulsun hahahaha.
O senin kriterine ve yapına da bağlı. kimisinin ilk çıktığı kız olur doğru kişi, kimisi vazgeçtiğim dediğinde çıkar karşısına, kimisi de uzaktan bakıp "bu kızla sadece dalga geçilir" diye düşündüğü kişinin doğru kişi olduğunu fark eder tanıyıp yakınlaştıkça. Son seçenek beni buldu mesela.
Çok uğraştım olmadı, sayıp sövüp bırakıyorum buraya, biri gelip her an beni bulabilir.
Samanlıkta iğne aramak gibi desene.
sanırım bazılarının kıyafet değiştirir gibi "boyfriend" değiştiren kızlardan haberi yok. hatta birinden ayrıldıktan sonra ki boşluğu doldurmak için normalde çıkmayacağı bir çocukla çıkıp, haftası dolmadan ayrılanı tanıyorum. tabi başka birini bulduğu için ayrıldı. işte böyle olmayan, niyeti ileride evlenmek olan kız ciddi ilişki arıyor demektir.
Mutlluluk arayıp bulduklarınızda değil, hiç aklınızda yokken karşılaştıklarınızda sunulur size...
Ciddi iliski nedir bedelli askerlik gibi. Birini seversin dogru insan olduguna inanirsan evlilik dusunursun. Ve bu ciddi dusunmek olur kanimca. Hayrolsun.
Arama kriterinizi sadece "ciddi ilişki yaşayacak kız" diye sınırlamayın. Eğer ki o kişiyle kafanız uyuşuyorsa zaten ilişki ilerledikçe ciddileşmeye başlar O yüzden kasmayın gençler o kadar.
Ayı gibi şaapionuz ya. iyi niyetli yaklaşım. Gözünle sürekli feril feril ararsan olmaz. Azcik aramiyomus gibi yapsana hayvan herif.
ilişkinin ciddisi nasıl oluyor takım elbiseyle mi sevişecez.
Hepsini mi davet ettin kız?

Beyler koşun.
Ciddi derken yarım saatte boşalmak gibi mi?
nasıl arıyosunuz ya gelin buradayım.
Aramaya gerek yok, cinsiyeti kadınsa yüzde 90 ı ciddi ilişkiye ergenlikten itibaren hazırdır. Çünkü bu tabu ile yetiştiriliyorlar.. Cümleyi yazanın aslında demek istediği; "Ciddi ilişki yaşanabilecek sadık, güzel ahlaklı ve zeki kız aramak"
kız taraf değil de erkek tarafıni bulmak zordur bu ilişkinin. nokta.
vardır da otobüs duraklarında falan karşılaşılır. sonra da görülmez. cuma günü seminere arkadaşlarını toplayıp getirecek mi bakalım. belki. ha bu arada,

(bkz: bir kereden bir şey olur)
zor be kızım inan zor bu işler,sen güzel düzgün kadın olsanda benim içimi boşaltıp un ufak eden o hatun yüzünden böyle bişey olabilmesi olasılıksız.
Ciddi kelimesini duyunca bile korkup kaçan erkeklerin güldüren uğraşı. *
böyle bir kız arayarak bulunmuyo efenim,ben çok aradım mesela hiç bulamadım.
ciddi ilişkiden kasıt "ciddi sex" midir diye sordurtur. şöyle mesela:

e:merhaba,
k:merhaba beyfendi
e:kendinizi soyabilir misiniz?
k:tabii ki siz de pantolonu çıkarın o zaman
e:tamamdır ne tarafa sokuyoruz?
Annede olan özelliklerin çoğunu (şefkat, merhamet, güzellik, saygı, sevgi vb) taşıyan ve bu devirde nesli tükenmekte olan evcimen kızları aramaktır.