bugün

çok ergonomiktir. http://www.kalemsuare.com...stian-bale-ve-vucudu.html
sürekli değişendir.

linke tıklamadan tahmin ediyorum resmi: 3-5 yıl arayla verdiği ve aldığı kilolu halleri sağlı sollu tek bir resme sığdırılmış.
Gerçek film oyuncusu diye buna denir .
steroid mucizesidir.
Bir vücut nasıl şekilden şekile girer bunun canlı kanıtıdır.
yanlış görmediysem dövmesi yok. bizim türkler bile dövme özentisine kendini kaptırmışken dövmesiz bir ecnebinin her şartta gideri var.
The machinist filminde çok fazla kilo verdiğinden dolayı bir ara kıçı yerinden çıkan yazar. Sonra düzelttirmişti.

edit:yazar demişim oyuncu olacak o.
Değişkendir.
Değişken, ilk versiyonuna bakmaya doyamadığım vücuttur.
Bu kadar sık kilo alıp vermesi ilerde sağlık sorunları yaratacak ama işine bu kadar saygılı kaç adam vardır bilinmez.
ruh halim gibidir.
Rahat kilo alıp veriyor. O yüzden muhtemelen aslı mezomorf olan vücut.
bazen endomorf bazen ektomorf olan vücuttur bana göre.
Adam elbise değiştirir gibi vücut kitle indeksi düşürüyor çıkarıyor. Mesleğinin hakkını veriyor ama sakata gidebilir ileride. Ekmek parası babacım napacan.
Christian bale vb oyunculara bakıyorum bir de bizim TV de dizilerde ki oyunculara...

Bir köy veya varoş semt ya da doğu da bir yaşam, yüzlerce yıl önce tarihi bir kişilik rolünde oyuncular kurgu senaryoya göre rollerine bakıp, giyim kostüm renk vücut bakım makyajlarını görünce soytarı desek haksızlık olmaz.

Metro seksüel Osmanlı erkekleri sakal bırakma ile bıyık bırakma ile sanki 500 yıl önce ki tarihi kişilik olmuş, ya da bir köylü doğulu köy genci olmuş, kadınlar ise evlere şenlik; hepsi bir kuaför güzellik salonundan çıkma sıfır beden.
O yıllarda kadın ölçüsü seksilik güzellik anlamında en az 44 beden olduğunu bilmeyecek kadar öküzler.
Dikim kesim stil olarak günümüz trend ölçülerinde, vücut dilleri mimikleri image maker ürünü, bunlar oyuncu diye anca sünnet düğününde çocukları güldürüp eğlendirecek palyaço kıyafetleri beden ölçüleri makyajları içinde köy varoş tarihi film çekiyor.
O vucüt sayesinde oskarı kazanacak.