bugün

gayet yerinde bir davranıştır. lâkin bir hakkım var ise bu kişilere hakkımı helâl etmiyorum efenim.
oy kullanan herkes zaten "kendi demokratik hakkı"nı kullandığı için kimsenin hak helal edip etmeme gibi bir durumu söz konusu değildir.

"oy kullanmak yasal bir haktır"

lakin, chp'li bir vekil tüyü bitmemiş yetimin hakkını illegal yollardan yerse şayet, o zaman sonuna kadar haram olsun zaten. sadece chp değil bütün partiler için geçerlidir. ayrıca chp'ye oy vermeyeceğim. bastıra bastıra söylüyorum ki bana göre köre topala devlet emanet etmek mantıklı değil. yine de herkesin kendi seçimi, saygı duyarım. zaten chp kazanamayacak, bunu hepimiz biliyoruz.
chp'liler olarak çok üzüldüğümüz bir davranıştır. hatta yerlere yatıp hüngür hüngür ağlayan üyelerimiz mevcuttur.
safsatadır yerinde falan da diildir arkadaş madem demokrasi var madem özgürlük var isteyen istediğine ne istiyorsa verir aslında başlık yanlış vatanı satan zihniyete hak helal etmemek onun içinde (bkz: akp)
senin hakkını helal etmemen de bizi bi üzer ki sorma, diye cevap verilesidir.

ayrıca chp'ye oy verenlerin üzerinde ne hakkın var da helal etmiyorsun diye de sormak gerekir.
(bkz: kendi partisine oy vermeyen kişinin hakkına girdiğini düşünen insan)
(bkz: din cahili)
olmayan şeyi helal etmemek de bambaşka olur. dikkat et de tam tersi olmasın.
(bkz: kerameti kendinden menkul insanlar)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar