bugün

görsel

Sokak röportajında, dindar bir aileye mensup olduğunu belirten genç:

"CHP'ye oy veren dinsizdir, imansızdır, köpektir" Dedi.

https://www.aykiri.com.tr...oy-veren-dinsizdir/31291/
halkı kin ve düşmanlığa sevk eden söylemdir. gülşen mevzusunda kapıda kuyruk oluşturan savcı ve emniyet birimleri bakalım bu olayda müdahil olacaklar mı ? veya iktidar partisinden birileri çıkıp yaygara kopartacaklar mı millete hakaret ediyor diye.
Nefret söylemidir ancak akapeli olduğu için dokunulmayacaktır bu primata.
bugün dünya maymunlar günü. adamları özel günlerinde rahatsız etmeyelim. yorumlarımızı yarına bırakalım.
benim akit kardeşimin hakaret etme özgürlüğünü elinden alarak mağdur edemezsiniz.
Nasıl bir saçmalık bu ya!
Bir çok dindar CHP'ye oy vermektedir ve siyasi bir parti ile dinin ne alakası var.
AKP sanki çok mu dindar veya diğerleri dinsiz mi !?
zaten ülkede solcu,ateist,eşcinsel kısacası dinciler dışında bütün kesimlere hakaret etmek serbest ama bu dinciler hakkında iki kelam konuş hemen mağdur olurlar sizden ve dininizden tiksiniyorum.
Nereli olduğunu merak ediyorum.
görsel

bu hafta yerli malı haftası.
beni bilen bilir. din konusunda ciddi hassasiyetim vardır. bu lafı söyleyen maalesef kendi dinden çıkmıştır. bu nedenle imanı gitmiştir. köpektir kısmına gelince başkalarına böyle uzaktan saldırmanın adı ne acaba?

kusura bakmayın, bu türlü bölücü yaklaşımlara müsamaham yoktur.
Herkes istediği partiye gönül ve oy verebilir. Kimseyi ilgilendirmez.
şU yada bu partiye oy veriyor diye “dinsiz, imansız” olmaz.
Insanlar birbirine karşı bu kadar kinle, nefretle bakmamalı. Azcık empatı, azcık sayğı bu kadar zor olmamalı.
islam ve insanlık düşmanı adaletsiz partiye oy vermiyorum. ama oy verene de kafir demem. cahildir belki.
Yanlış söylemler.

Genelleme yapmak olmaz.

CHP'ye oy verenler arasında dinsiz, imansız ve vatan haini PKK'lı köpekler vardır dese doğru bir üslup olurdu.
TCK maddelerine göre dava açılabilir kendisine, bebek gibi zırladığını görmek isterdim o duruşmada
--spoiler--

imanlı kişiler islam ve müslüman düşmanı zihniyete oy verirse sorumlu olur.

--spoiler--

dede imanlı kişiler hırsızlık, yolsuzluk, iftira, adaletsizlik, devlet imkanlarını kişisel çıkarlara kullanma, kul hakkı yenmesini görüp de hala ısrarla aynı kişilere oy verirse de sorumlu olur mu ? sen yaşça büyüğümüzsün ondan sana sorayım dedim direkt.
iki kelimeyi bir araya getiremeyen standart bir çomarın söylemleri dikkate alınmamalıdır. siktir edeceğiz zaten az kaldı...
"Herhangi bir kimse, din kardeşine 'Ey kâfir!' derse, bu tekfir sebebiyle ikisinden biri muhakkak küfre döner. Eğer o kimse dediği gibi ise ne ala. Aksi takdirde sözü kendi aleyhine döner." (Müslim, 1/319)

bunu söyleyenler kendisi kafir oluyor, farkında ya da umrunda değil. hakaret boyutunda da hukuka hesap vermelidir.
Çakma Dede yemin ediyorum Akp bir kişi olsa sen olurmuşsun.

iftira atıyorsun,

Yalan söylüyorsun,

Gerçekleri çarpıtıyorsun,

Doğrusu ortaya çıkınca hiç konuşmamış gibi köşeye çekiliyorsun.

Yüce rabbim özene bezene tasarlamış.
Bıyıklının kininize sahip çıkın dediği müptezellerden biri,yazık sorgulama yok direkt karşı tarafa kin kusmak var.Bunlar hepsi sizin eseriniz sayın(!) ak laleler şimdi gelin beni seri eksileyin.
Bunu seyhi badelenmiş.
Yerli malı yurdum malı, şeyhi şıhı bunu s*kmeli kullanmalı..
Çevresinden etkilenen kişidir. Özgür irade sahibi olmalıdır.
Madem öyle ak Parti'ye oy verende haindir, teroristtir ve sorunlu tiplerdir.

Bunlardan bir bok olmaz.
kindar bir nesil yetiştirdiler, ama yetmiyor sayıları onlar için. çünkü çoğu genç türkiye'de neler olduğunun farkında. bu genç kardeşimiz de nargile içerken dünyayı kurtardığını sanan tiplerden belli ki.
Aynısını bir CHP'li AKP'liler için dese ne olacağını hepimiz çok iyi biliyoruz değil mi. insanı anasının karnından çıktığına pişman ederler dedi kavede biri. Kim bilir kim efendim evet.