bugün

alayı şarkı türküden oluşan vaatlerdir. yok çiçek açacak yok böcek ötecek yok bahar gelecek işte ne bileyim herşey çok güzel olacak uçurtma uçuracağız motorları maviliklere süreceğiz rakı içeceğiz falan filan. icraat; yok anam ne gerek var bahar getirecek başkanınız size.
en büyüğü Selahattin Demirtaş'a özgürlüktü.
Çok siyaset konuştuk, dün artik bitiyor yarin herşey normale dönecek derken bu gün yine devam ediyor. Sıkıldık fakat sözlükte başlıkları gördükçe insan kendini tutamiyor. Şimdi siradan , akp den hiç-bir menfaati olmayan bir vatandaş olarak fikrimi yazmak istiyorum. Bu seçim niye böyle sonuçladı. Ilk basta güven, millet erdoğana güveniyor. Kilicdaroglu ve ekibi hepsi ayri havada. Yanina başörtülü kizi koymakla, yalandan ibadetle oy kazanilmaz kaybedilir. Sen chp sin .biraz özüne dön. Sonra ikinci sebep hdp .ben ölsem gidip pkk nin sözcüsü bir partiye yakinlik ilan eden adama oy vermem. Siz bunu nasıl yaptiniz arkadaşlar şehitler hiçmi akliniza gelmedi. Sonra horozu çok olan köyün sabahi geç olur derler. Bunlarmi ülke yönetecek hep beraber. Tayyip büyük ihtimalle ikinci turda alir üstelik sinan ogan fazla havalanirsa onu da ezer geçer. Reisi fazla küçümsediniz. Ve çok uzattim bu halki aptal , yok köylü, varos gibi. Asagilamalara devam ederseniz ömür boyu bu iş böyle sürer. Mel mel bakan gipsonun uzun entryleri gibi oldu.