bugün

deniz baykal hakkında çıkan kasetin ardından istifayla gelen, şu sıralar siyasetle ilgili hemen herkesin aklını kurcalayan soru. bu sorunun cevabı çok da kolay verilemiyor.

acaba kaseti içeriden mi sızdırdılar?
baykal'ın bir tezgahı mı?
hükümetin bir hamlesi miydi?
bunların da dışında daha kapsamlı çalışan bir örgütün işi mi?
yoksa dışarıdan chp'yi yeniden dizayn etme çabası içinde olan dış güçlerin bir müdahalesi mi?
garip garip açıklamalar, ardı ardına istifalar, yeni parti söylemleri falan, hadi hayırlısı bakalım.

http://tv.haberturk.com/g.../chpde-neler-oluyor/82106
kaynak: habertük*
kaynak beğenmeyenler için sol kaynaklı bir kaynak *
http://www.aydinlikgazete...gulun-asil-niyeti-ne.html
"Yansın ibnelerin alayı su getiren itfaiyenin hortumunu sikeyim." Özlü sözünü akla getiren soru cümlesi.
iktidar hırsı partiyi böldü.

kemal kılıçdaroğlu gibi yeteneksiz liderleri de var. durum yerel seçimlerde chp nin ot yolacağını gösteriyor.
kemal kılıçdaroğlu'nun yerine mustafa sarıgül'ün geleceği kesinleşti ama sanırım yerel seçimlerdeki hezimeti bahane edebilmek için mart sonunu bekleyecekler,

deniz baykal'ı da sevmezdim ama en azından onun anlattığı dinlenirdi, bu kılıçdaroğlu'nu chp nin başına kim getirdiyse kesinlikle ak partili olmalı *
gazi mustafa kemal düşmanı piçlerin sorduğu bir soru.

ben de bu angutlara soruyorum: size ne leblebici şaban sokak çocukları ? sizin atatürk portresinin indirilmesine sevinmeniz gerekmiyor muydu ? kancıklar !
görsel
Birbirlerini yiyorlar.
(bkz: bunu anana sorsana delikanlı)
Hayırdır? Din babanızın malı mı? Sizden başkası inanamıyor mu?
ne oldu zorunuza mı gitti?

siz de gidin her bir sayfasını canlı yayında çevire çevire tek tek öpün..

silahınız mı elinizden ne oldu?

nedir yani mesele ahjdkdk?
Halk böyle showlari seviyor.

Keske kimse yapmasa ama tren raydan çikti.
Kadın kollarının yırttığı çarşafa kameralar önünde rozet takan parti bu. Kimsenin aklı ermez bunların işine.
chp yine karışmış dostlar. erdoğan la görüşen hainimiz var dediler. ama iddia, iddia olarak kaldi. ispat yok, görüntü yok. taraflar reddetmiş.

vaziyet alın beyler ortalik karışacak...