bugün

sırrı sakık'ın meclis gündemine getirdiği iddia. hadi bakalım chp vatanseverler görelim sizi.

http://tinyurl.com/yjoof6k
derhal örtbas edilir.
cumhuriyetin yılmaz bekçisi chp konuyu hemen deniz fenerine getirir.
doğudan oy topyalabilmek için böyle bi adilik yaptıysa eğer bu parti vatana ihanetin babasını yapmış demektir.
inşallah öyle değildir. inşallah iddalar asılsızdır. yoksa atatürk ün partisi vatan hainliğiyle suçlanır.
her gensoru görüşmesinde başına iş açan chp nin (bkz: dersim) " gensoru önergesi vermesek mi la" demesine neden olabilecek iddia.
yirmi militan dağdan gelmese de olur biz ne güne duruyoruz, anlamı çıkabilecek sırrı sakık açıklamasıdır. * ama *
doğru olması ihtimaldir. politika bu menfaat için vatan hainine bile sarılır bu götverenler dediğim hadise. yalnız neden o toplantının açıklamasını yapmadı sırrı sakık denen militan bu da beni yok lan o kadarda değil dememe sebep olmuştur.
elimizde şimdi yok siz bekleyin çocuğu depoya yolladım şimdi getirirle devam eder.
33 askeri de ben öldürtmedim diyen katil psikopatın meclisteki kardeşinin çamur at yapışmazsa izi kalsın iddasıdır..
Doğru olduğunu düşündüğüm iddadır, zira chp geçmişinde bu iddanın doğru olduğunu düşündüren işler yapmıştır.
doğudan oy almak için operasyonları durduran akp nin tezgahıdır.
(bkz: tayyip in yeğeni bizden 50 kilo esrar istedi)
akp ve bdpli milletvekili denen insancık toplulukları arasındaki ,bölücülük bağı ile yapılan suçlamadır.
ergenekon un gerçek yüzünün meclis kürsüsünden haykırılmasıdır, pardon chp nin.

ne oldu da bunların arasına kara kedi girdi anlaşılamamktadır, açılım sürecinde bayagı kol kola işbirligi içindeydi bunlar.
görüşme 1999'da eşref erdem'in evinde gerçekleşmiştir, eşref erdem görüşmeyi doğruladı kötü bir amacımız yoktu sadece kahve içtik dedi ...

kim tutar chp'yi barajı aşmak gibi kutsal bir amaç için devleti bölme taraftarlarıyla ittifak kurma zahmetine giren sayın baykalı kutluyoruz.
zaten teröristbaşı aboya bey diyen ahmet türk'te chp kökenlidir. chp'den bekleyin doğaldır.
siz hepiniz biz böyle.

(bkz: top mu kale mi)
dehap* ile zamanında seçimlerde iş birliği yapmış bir siyasi partinin başkanının chp'den türkiye'nin başkentine belediye başkan adayı olduğu akıllara getirilirse, söz konusu iddianın; doğru olduğundan şüphe edilmesi, yalan olduğundan şüphe edilmesinden daha baskın görünmeyen bir iddiadır.

ayrıca;

(bkz: halkevleri)
(bkz: chp)
(bkz: murat karayalçın)

(bkz: #4918004)
olayın gerçek boyutunu saptırmak isteyen sırrı sakık ın bir mizanseni olduğu düşünülebilir. Zira 11 sene evvel olduğu idda edilen bir olayı önemli bir görüşmede ortya atmak sakık ın kimleri zordan kurtarmaya çalıştığını ispatlar. Bu olay bile sakık ın azılı chp karşıtı olduğunu ispatlar. destek olmak istediğide habur görüntüleridir elbet.
- başkan chp bizde yirmi militan istedi
+ iyi verin gitsinler
+ ama başkan
- lan ne olcak verin gitsin biz de daha çok
+ öyle ödünç değil alıp göstereceklermiş
- bak o zaman olmaz
+ nasıl yapalım
- verin ama göstermemek şartıyla
+ almazlarsa mecliste show malzemesi çıkar oğlum.
- temam başkan.
eğer pkk ile gülen cemaatı arasında kavga olmasaydı cemaatın chp'in milleyetci kesimden oyunu azaltması için kurduğu tezgah diye düşünebilirdir. derin ilişkiler arasında çok büyük kavgalar dönmektedir.
şu ülkenin geldiği hale bak.

çok değil, en fazla 5 yıl önce, herkes pkk'nın ve siyasi kanadının ülkeyi böldüğü, düşman olduğu konusunda birleşmekteydi, fakat şu anki durum kesinlikle öyle değil.

sırf siyasi görüşlerinden dolayı, kimbilir kaç askerimizin ölmesine sebep olan bir orospu çocuğunun lafıyla, türkiye'de iyi veya kötü, fakat kesinlikle yasal yollardan siyaset yapan bir partinin anında amına koyan şerefsiz yavşaklar türedi türkiye'de.

chp'ye oy vermedim. kimseye oy vermedim. baykal'ı desteklemiyorum. hiçbir lideri desteklemiyorum.

karşı olduğum tek şey, sırf siyasi görüşleri yüzünden gözleri kararmış, kendi askerini öldüren bir orospu çocuğunun lafına inanıp da türkiye'nin herhangi bir milletvekilini veya parti genel başkanı'nı hiçe sayan zihniyetteki yavşaklar.

bir de şu var: bu olay gerçekleşmişse eğer, 11 sene önce gerçekleşmiştir. savunduğunuz rte ne yapıyordu o zaman? hafızanızı tazeleyeyim:

(bkz: egemenlik kayıtsız şartsız allah ındır)
(bkz: cumhuriyet rejimi değişecek)
(bkz: hem laik hem müslüman olunmaz)
(bkz: bunların anayasasına teklif ettik)
sinek küçüktür ama mide bulandırır lafının cuk oturduğu iddia.
eşref erdem bir görüşme olduğunu kabul etmiştir. Oysaki açılım konuşulduğu zamanlar biz teröristlerle masaya oturup görüşecekmiyiz diye cingar çıkaran yine chp değilmiydi ? Bu iddia akp ye atılsada gözü tamamen kapalı akp taraftarları savunuculuk yapacaktı chp ye atılsada aynısı olacaktı.

Sanırım eşşeği aday gösterseler kazanır lafı günümüzde de devam etmekte bu ülkede.
akp 34 militana önderlik etmiştir buna karşı chp 20 militan istemiş bi 20 tane daha isterse anca yetişirler akp'ye.
kesin olmayan fakat net bir biçimde araştırılması gereken iddiadır.Fakat kesin olmayıp inandırıcılığı bile fazla olmayan bu iddia bu kadar ilgi görüyor iken (bkz: melih gökçek burhan kuzu telefon görüşmesi)gibi büyük bir skandalın tüm türkiyede görmezden gelinip olmamış gibi davranılması insanı gerçekten kahretmekte.Sözlükte buna uymuş gidiyor malesef,insan diyecek söz bulamıyor,eğer bu olay başka bir partide olsa ortalık ayağa kalkardı.