bugün

eksi sozluk te de olan her basligin burada olmamasi gerektigini dusunen bir yazar sanirim. (bkz: ben bugun bunu gordum)
Nasreddin hoca severliği ile tanıdığım zat......
(bkz: childish)
prensip adami dir...
ben bu sabah bunu gördüm...*
(bkz: destiny child)
nickini her görüşümde aklıma lost child ve radioheadin geldiği yazar
(bkz: algıda seçicilik)
asil küçük prens...gösterişsiz uslubuyla,dokunduğu dünyalarda görkemli bir etki bırakan çikolatakolik insan...hayatın ,kazanacaklar listesindeki gözde aday..
(bkz: hayatın kazanacaklar listesi)
bir savaş çıkarsa omuz omuza savaşmak istediğim cengaver, dost. az bulunur bir zekası olduğu gibi kuvvetli dili ile kurduğu mantık önermelerinin hastasıyım.
haklı zaferinde birlikte olmaktan gurur duydugum kişi..
1000. enrty sini girmis hatta gecmis kisidir. demek ki sözlükte en azından okunası 1000 enrty var dedirten filozof ruhlu iyi insan, akıllı sözlük yazarı.
çocuk olmasına rağmen yaşını ve de çoklarımızı aşmış hayat felsefesini belirlemiş, çizgisi belli kardeşimizdir.

(bkz: bonussimo)
kelime hazinesi ve kültürel birikimi yerlerde sürünen bireylerce anlaşılması güç bir yazardır. yazılarını okumadan evvel biraz gazete, mecmua, kitap karıştırmakta fayda var. zira isminin altına yazı yazıp kendi kendinizi rezil durumuna düşürebilirsiniz.*
düzensiz çoğul=children
(bkz: boşluktan kaynaklanan iğrenç entry girme isteği)
sweet child of mine - guns and roses
yanlış anlaşılma tehlikesine rağmen, aniden kanımın ısındığı yazar.
bana olan aşkı destan olan yazar. kendisine karşı boş olmadığımı, içimde bişiler kıpırdadığını itiraf etmek istiyorum. seviyorum sözlük ayıp mı?
brezilya dizisi soslu bir turk filmi senaryosunda yasayan insan.

-ikisine de asigim himmet agbi, kalbimden atamiyoum hicbirini...
zamanın hızlı, şimdinin sessizlerinden... pek mühim bir şahsiyet.
aylarca süren; msn i versene , msn den devam edelim tazyiklerinde bulunup beni taciz ederek koyvermeme sebep olan yazardır kendisi. hadi sharon ya da ashley nickine sahip olsak anlayacağız amma var bir hikmet, mukakkak ki muhabbet.
BENi TERKEDiP GiDEN, PERPERiŞAN BIRAKAN HAiN YAZAR... HALBUKiSi EN LANLARIMIZ VARDI...
uzun bir aradan sonra online olanlar listesinde ayyuka çıkan yazar.
dünyanın farklı ve şüpheli memleketlerinde cia tandansı ile dolaşan asi ruhlu tip.
(#130277) nolu entrysi özellikle okunası yazar, kıymetli entrylerin sahibi.
(#296241) no lu beyanımı okurkene akılıma düşen, ilk göz ağrım, burun akıntım...