bugün

halen ısrarla oynamaya devam eden nesildir.
hala oynuyorum ve yardımcı olabilirim genç ve ucuz oyuncu alma konusunda.
(bkz: temur altunhan)

ismini duyunca yüzünde güller açan nesildir. *
kraldır en azından hala fm 13 için crack aramıyordur yeni nesile acıyorum.
sağda toledo solda roncatto ileride todorov ile kazanmadık kupa bırakmamış nesildir.
roncatto'yu temur'u todorov'u adu'yu de la cuesta'yı bilen güzelim nesildir.
ben 4 yıl önce başlamama rağmen sanki 10-15 yıldır oynuyormuş kadar bilgiye sahip oldum. şimdiden ben de efsane oldum diyebilirim. evet!
evandro roncatto.
Todorov - Kakalov.
Aghahowa. Mahir Sağlık, Altunhan Temur. gibi isimleri yazmak yeterli sanırım. Bunlara ek olarak en sevdiğim adamlardan birisi olan Felix Dja Ettien'di. yıllar geçti ama özlemi geçmez.
efsane olan 01-02 serisidir. aksini iddia eden hala üniversite okuyordur.

mark kerr ve maxim tsigalko'ya selam olsun.
03 - 04 nedir yahu? 96-97 den gelen bir nesil var burda. şifo mehmeti, hami yi transfer ediyorduk.
hey gidi günler hey

ton ton zola mokoko,
kennedy bakircioglu,
zlatan müslümoviç,
julius aghahowa,
ivan nikiforov

ne takım kurulurdu bunlarla.
iki gün önce bir yerlerden bulup buluşturup edinerek yeniden başladım. Temur altunhan'ın teknl başına 5 gol attığı fenerbahçe derbisiyle gülümsetti.
01-02 den sonra tat vermeyen oyunu oynayan nesildir. 01-02 halen güncel takım ve transfer yamaları ile oynanıyor.
96/97 ' den geliyorum.

efsaneleri silerim.
Taribo West, maxim tsigalko, rodrigo alıyorsun, diğer sene toplam 200 milyona satıyor ve istediğin dünya yıldızlarını topluyorsun. Yoksa önceki senenin oyunu muydu lan o?
01-02yi hala oynuyorum. Evet, ruh hastasıyım.
01-02 dir o efsane olan iyi bak.
Ayni bilgisayardan kuzenle birlikte iki farklı takım olarak oynuyorduk. 2007 yılında lise sınavına girmeden bir gün önce kuzenin takımı yenmiştim. O motivasyonla Anadolu lisesi kazandım.

Yıllar geldi geçti teknoloji ilerledi şimdi CM 06/07 oynuyorum