bugün

yeni nesil ateşli faşistçiklerden. küçük kurtçuk.

(#6689881)
karalama kampanyasında kolaylıkla alt edebileceginiz bir yazarcıktır.
(bkz: #7316288)
entry ve nick arasındaki bağı yakalayıp harika espri yapan çılgıncık yazar.
helal lan. gözünden hiçbirşey kaçmıyor.
icat ettiği bir teknoloji sayesinde seri eh işte oyverdiğimi bilmiştir. bu buluşunun patentini almasını tavsiye ettiğim eh işte yazardır. *.
kaliteli yazarların yaşam kalitesi ve yüce arkadaşlarını kıskanan bi yazar.
(#8468546) önce ayar verip sonra muhabbete başladığım sağlam entryler giren yazar. ama (bkz: sessiz sinema o) *
lise 1 yada orta son olması ihtimal dahilindedir.
yakında küçük sırlar dizisinin senaristliğini üstleneceğini düşündüğüm yazar.
bana kolpa demiş. ulan kolpa olacak en son kişiye bu yapılır mı be? yazıklar olsun.
ergen nickli yazar.
(bkz: ergen nick)
bana da mizahtan uzak lakabı takmış kişilik. ne mutlu ki hala düzeyli eleştiri yapabilen insanlar var.
beynimin kıvrımlarını kendine labirent edinmiş pıtırcık.
sözlüğün milli kalemlerinden.
uçmasına az kalmış bir kurşun asker daha.
beynini dolduran ırkçılık ile övünmesi gereken azcıkyazardır.
ermeni ve kürt tohumuna haddini bildiren türk militandır. saygılar efenim.
Etnik milliyetçi,fiziki yaşının beyin yaşından kat be kat fazla olduğunu tahmin ettiğim yazar.
büyük ihtimalle kürt olan, insanları ırkçılık yapanlardan soğutmak istiyen yazardır. eğer öyleyse insanlar zaten yeterince soğumuştur böyle bir kimliğe bürünmesine gerek yok. özüne dönsün.
(bkz: sözlükteki mide bulandıran yazarlar)
kürt olduğundan şüphe duyulmayan yazardır. hatta dedelerinden biri de ermeniymiş.
yeni kendal02 vakası. hoşgelmemiş, bsg.
bak beyim, sana iki çift lafım var. koskoca adamsın. paran var, pulun var, her$eyin var. binlerce kişi çalı$ıyor emrinde. yakı$ır mı sana ekmekle oynamak? yakı$ır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu karda kı$ta sokağa atmak, aç bırakmak. ama nasıl yakı$maz... ben bo$una konu$uyorum. sevgiyi tanımayan adama sevgiyi anlatmaya çalı$ıyorum.

hıh... sen... büyük patron, milyarder, para babası, fabrikalar sahibi... sen mi büyüksün? hayır biz büyüğüz, biz. sen bizim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç. gözümüzde pul kadar bile değerin yok. ama şunu iyi bil, ne oğluma, ne de gelinime hiç bir $ey yapamayacaksın. yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizleri. çünkü biz birbirimize parayla pulla değil, sevgiyle bağlıyız. bizler birbirimizi seviyoruz. biz bir aileyiz. biz güzel bir aileyiz. bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun?!

dokunma artık aileme. dokunma bizlere. dokunma oğluma, gelinime... eğer onların kılına zarar gelirse ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemi$ olan ben, yaşar usta, hiç dü$ünmeden çeker vururum seni...

anlıyor musun? vururum ve dönüp arkama bakmam bile... "
kanamalı ırkçı ateşi'nden muzdarip bir adet şahıs.
altıncı nesil çaylak büyük ihtimalle silik olur.
kendisiyle çelişkili yazardır.
şekil a entrysinde görüldüğü üzere:
(#10299563)
ve daha sonra şekil b entrysinde görüldüğü üzere:
(#10299658)