bugün

güldüren öğretmen. öğretmen olduğu ankara trafik sayfasında yazıyordu
https://www.dailymotion.com/video/x6xzfd8
kadınlara ehliyet verilmesin. bu nedir ya!
allah kimseyi kadın yaygarasına maruz bırakmasın.

çekilir çile değil amk.
Halkı isyana teşvik suçundan da ceza alması gereken öğretmendir.
Şayet Evliyse Allah kocasına sabır versin.
görsel
bu kadına bu psikolojiyle öğretmenlik yaptırmamak lazım. asıl öğretmenliği elinden alınmalı.
otobüste "üzerine kusarım bak" diyen kadından sonraki favorim. kadınlar bir noktada psikopat olabiliyor galiba. kimisi aldatılınca, kimisi dersten kalınca, kimisi de trafik cezası yediğinde.
başta kocası ardından tüm öğrencilerine sabır dilediğim öğretmen.
öğretmenmiş... bunun sınıfında okuyan öğrenciler, veliler aklınız yerinizde mi? bakalım göreceğiz.
Müzik öğretmeniyse demek,okula gelmeden sesini açıyor. Detone olmuş sadece biraz.
Cidden memleket ruh hastası kaynıyor! Çocuklara okulda nasıl davrandığı takip edilmeli.
öğretmenler yeni nesil sizlerin eseri olacaktır demiş atam. Bu kadının yetiştirdiği neslden de pek bir şey beklememek lazım.
çok ucuz bir görüntüye sebep olan öğretmendir. hatalarının sorumluluğunu üstlenecek olgunlukta değilsin sen daha, öğrenciyi nasıl eğiteceksin? ne öğreteceksin onlara kurallara uymayıp sonra cezalarla karşılaşınca ayaklarını yere vura vura bağırmayı mı? memurlar da nasıl sabırlı nasıl ince davranmış. bravo valla.
içine eşek kaçmış, anıran bir öğretmendir.
çirkef.

böyle tiplerin bırak toplumda rol almasını barındırılmaması gerektiği kaainaatindeyim.

ormanlarda yerleri silsinler...
Bu sonik silahı savaşta kullansanız savaş suçlusu olursunuz. Allah polisimize sabır versin.
bu insan çocuk yetiştiriyor öylemi ? niye bu haldeyizin cevabı.
O nasıl bir sestir öyle, insan gerçekten hayret ediyor.
16. saniyede cam kırılıyor sanırım. O sesle nerenin camını parçaladı acaba. *
MÜZiK ÖĞRETMENi OLABiLiR DiYE DÜŞÜNDÜRMÜŞTÜR.
SANKi SES AÇMA EGZERSiZi YAPIYOR GiBi GELDi BANA.
Eğitimdeki her aksaklığı sisteme atanları sahneye davet ediyorum.

Sen her eğitim fakültesi bitirip ya da formasyon alıp mezun olanı öğretmen yaparsan olacağı bu. Emin olun bu kadın gibi ruh hastalığını dışavurmayan bir sürü psikopat öğretmen var.

Askerlik, polislik, öğretmenlik gibi meslek mensupları periyodik olarak psikolojik açıdan kontrol edilmeli.

Allah'ın ruh hastası manyak!

Çoluk çocuk gençlik bu tiplere emanet işte.
Bu kadının bi kocası vardır muhakkak... Kocasına yazık.. Bu kadının çocukları vardır muhakkak... Çocuklarına yazık.. Bu kadının öğrencileri de vardır muhakkak... Öğrencilerine de yazık... Bu kadınla aynı ülkede yaşıyoruz ya, bize de yazık
allah kocasına, çocuğuna/çocuklarına ve öğrencilerine sabır versin. bu şirretliğiyle 31 olsa çekilmez.
egzosun susturucusu acilen sökülüp agzına monte edilesi kadındır. koltuktan fırladım dehset icinde o neydi lan öyle?
Meslekten men edilmelidir açık ve net.

Edit: ben olmak matematik öğretmen.
en basit tabirle ruh hastasıdır.

bu tarz öğretmenler yüzünden birçok çocuğun eğitim hayatı daha başlamadan bitiyor.

meb acilen öğretmenleri denetime almalı. her yönden.