bugün

* 2002 yilinda turkiye'de faaliyet gostermeye baslamis emlak sirketi.beynelmilel calisir.bir nebze emlak danismanidir.merkezi newyorktadir diye biliyorum.gayrimenkulunuzu satmak icin caba sarfederler.her sehirde bir subesi vardir.rakipleri olarak da eskidji ve remax vardir.
ayni zamanda amerikada bir department store olarak harika markalarin cok buyuk indirimlerde satildigi bir yerdir. ozellikle ustune bastiklari made in italy damgali esyalar cok tutulmaktadir.
ikiz kulelerin yikildigi bolgenin hemen yaninda bulunan alisveris magazasi. hugo boss, calvin klein gibi d.ssakli markalarin guzel urunlerini cok ucuza bulabilirsiniz. mesela bugun 15 dolara hugo boss marka kazagimsi bir sey vardi. 10 dolara da calvin klein tshirt gordum. 11 dolara orijinal gunes gozlugu alinca ruyada miyim ben falan olunan bir yer.
ülkemizde emlak sektöründe remax'le birlikte liderdir. kapışırlar işte aralarında.
Türkiye'de gayrimenkul alanındaki en iyi şirketlerden biri.
bursa atatürk caddesi üzerinde (heykelde) vardı bi ara bundan kapandı herhalde afişi gözükmez oldu...
new york eyaletinde, bayan giyimi uzerine sinirsiz cesitte ve ucuz fiyatlara urun satan magazadir. En meshur magazadi ise, dunya ticaret merkezi sahasinin karsisindadir.