bugün

cengiz holding şirketinin logosu çok mu illuminati anlamadım.. (bkz: )http://www.cengizgroup.co...cengizholding.png?IsDlg=1
hmm tamam islam'a bağlamış ben ikna olup ateist oldum sizi bilmem.
acayip propaganda basan firma. goebbels gelse ellerini öper aq.
Milletini çok seven(?) holdingtir...
tipik fani dünya hırrslısı.

yaş gelmiş 60 70 . dünya buna kalsa olur.
Ne de olsa 2 liralık işi 6 liraya yaparak kârlarını inşaatçı olarak çoktan ceplerine koydular.
cengiz enerji, eti gübre, eti bakır, eti alüminyum gibi önde gelen firmalar da bünyesinde bulunmaktadır.
azerbaycan'da üç farklı bölgede maden aramalarını başlatmıştır.
enerjiden madenciliğe pek çok sektörde dünya devi firmalarla uluslararası alanlarda rekabet eden firma.
inşaat sektöründe çok iyi para kazanan şirketlerden birisidir.
görsel
Ahbap a 100 milyon tl bağış yapmış. Anlamadığımız şu. Bu adam hükümetin adamı ise niye afad a değil ahbap a bağış yaptı?
anadolu ajansı tarafından (ki bu devletin haber ajansıdır yani tarafsız olması gerekir) yaptığı bağış veya yardımın güzellemesi yapılan şirket. patronu bir ara milletin a.... koyacağız diyordu keşke aynı anadolu ajansı biraz yürekli olup onuda haber yapabilseydi! https://www.aa.com.tr/tr/...eprem-seferberligi/678563
400 milyon TL AFAD’a, 100 milyon TL AHBAP’a bağış yaptı. #deprem
ilber oltaylı hocanın çağrısına kulak verdi.
.........
bağış yapmış bravo diyen arkadaşlar şunu tam olarak bilmiyor olabilirler, bu bağışların neredeyse tamamı vergiden düşülebiliyor yani vergi ödeyeceğine bağış yapıyor, devlete millete gitmesi gereken vergiden oluyoruz yani pek bir şey değişmiyor bilginiz olsun.
inşaat ihaleleri ile bağış parasını 7-8 ayda amorti edecektir . Çerez parası bağışladı.
2005-2010 yılları arasında silinen vergi borçları o günün dolar kuru ile 300 milyon dolar civarında. Helal olmasın.
o kufurbaz adam sozde yaptigi yardimi vergisinden düşecek ama benim yaptigim yardim bizzat cebimden cikiyor. ozetle benim 50 liram onun milyonlarindan daha kiymetli.
ne yaparsaniz yapın bu ulke insaninin vicdaninda aklanmaniz mumkun degil. ettiginiz küfür dün gibi aklımizda!
ayrica silinen vergi borçlarınin yaninda yaptigi sozde yardimlarin hicbir hukmu yok. bu adamin vergisini sileceginize saglam bina insa etseydinizde cocuklar anasiz babasiz insanlar ailesiz kalmasaydı!
Bizim patron bize zam yaparken 7 8 toplantıya giriyor ucundan veriyor.
Sahi bunlar kaç paralık vergi borçlarını sildirmişti hatırlayan var mı?
Milletin anasını gondikleyeceğim sözünü unutmamak gerekir.
O kadarcık mı?

Vallahi değişik bir ülkeyiz.
Adamlar koyacağız derken işkemden atmiyormus.

Geçmiş olsun Türkiyem bu zor günler de bitecek.