bugün

manken hanım kızlarımızın, defilesine çıkabilmek için birbirlerini yedikleri,
türkiye'nin en popüler, en genç modacılarından.
yakinen tanıdıgım biseksüel modacı.
yakışıklı ve başarılı bir modacı.severiz kendisini...
ülkemizdeki en sağlam modacı.
yıllar önce şarkıcı emel'in bir klibinde oynamış modacı. o zaman taş gibiydi. zaman yıpratmış.
başarılı, vizyon sahibi, kendini tekrarlamayan modacı. şu an taş gibi bir adamla takılıyor.
''Madem elbiseleri hediye ediyorum bari şu elimdekilerden kurtulayım''diyerek, Daha önce birton kadının giydiği elbiseyi, paris hilton a giydirmiş modacımız. paris hilton hiç umrumda değil ama, bakkal hesabı yapan insanlar gibi yaptığı ne ayıp.
ntv de oscar ödülleri için yaptığı giyim kuşam yorumlarından bi bok anlamadığım modacı.
(bkz: cengiz abazaoglu)
ntv'nin oscar ödülleri programında niye giyim kuşam yorumu yapması için oraya getirildiğini anlamadığım modacı. angelina jolie'nin elbisesinde şifon kumaş kullanılmış, anne hathaway'in elbisesinde çok emek varmış. kime ne ulan, şamdan ekine çevirdiler olayı.
radikal kendisine "cem" ismini uygun görmüştür.

http://www.radikal.com.tr...sayfa&date=08.07.2009
çok tatlı olan fakat gay olmasından korktuğum bi insan.
deniz akkaya ile neden bu kadar iyi anlaştıkları belli, zira ikisi de o kadar kötü türkçe konuşuyorlar ki ancak birbirilerini anlayabilirler, ayrıca bana her şey yakışır'da görüldüğü kadarı ile pek de moda bilgisi filan yok, senin benim bildiklerimi yeniden bize satıyor.
en iyi giyinen erkek modacılardan, zra öyle beline falan zincir takmıyor, herkes gibi kemer takıyor. uçuk modellerden ziyade günlük tercihlere yön verebilin birisi.
biseksüel değil de gey gibi duran modacı.
cinsiyet tercihi falan filan bu tarz şeyler kimseyi ilgilendirmez de adam sağlam modacı.
görünüm itibariyle oldukça iyi olmasına rağmen, neden başka başka haller, edalar sergilediğine anlam verilemeyen, giydirmekten harbiden anlayan modacı.
kız olsa alırdım.
türkiyenin en 'kırık' insanlarından bir tanesidir. Kamera karşısında konuşurken sürekli sağa sola yatmasının sebebi omurgadaki bir diskin eksik olmasıdır 'tahminimce'. Fakat bunların hiç biri alanında bir numara olmasını engelliyememiştir.
Gay modaci.
Genc jenerasyonun en basarili modacisidir.
babama göre;
- erkek adam böyle kırıtarak konuşur mu hiç!

evet bi değişik konuşuyor. bu efemine tavırlar modacı erkeklerin neredeyse hepsinde var. sanırım modacı olmadan önce böyle konuşmanın incelikleri öğretiliyor.

konuşmalarına katlanmak zor ama adam bilgili. oturup dinlendiğinde bir şeyler bildiğini ortaya koyuyor.
Şu an Mesut Yar'ın konuğu.Patladı kıskançlıktan Victoria' Secret defilesi fotoğraflarını izlerken..
-Tabii bu bir şov yoksa bir iç çamaşırı dünyayı bu kadar harekete geçirmez
-Şovda öne alkışçılar oturtuluyor..
adını ilk duyduğumda soyadını abazaoğlu sandığım modacıdır.
abhaz olan modacıdır.
kadınların 35'inden sonra bikini giymemesi gerektiğini söylemiş modacı.

http://www.hurriyet.com.t...magazinhatti/21960700.asp