bugün

Sevgilisinin instagram hesabından yapmış olduğu açıklama ile doğrulanmış bir olaydır.

Sevgilisi nilsu keje, "reqiuemforgods" isimli kullanıcı adıyla paylaşmış olduğu instagram storysinde, "soranlar için ayrılma sebebimiz" diyerek yüzündeki morlukları paylaşmış,

Bir diğer storysinde cemre demirel ile yapmış olduğu konuşmayı paylaşarak, "sana vurdum ve bunu kullanıyorsun" demesine soru işareti atmıştır.

Son storysinde ise kendi fikirlerini belirterek bir açıklama yapmıştır.
kadına şiddet dev bir yanlış olduğundan asla tasvip edilemeyecek gelişmedir.
bu adamı depresyon hastası diye her şeyden mübah görenler yüzünden bunlar yaşanıyor.
Bak nilsu sana kızdım ve laflar hazırladım;

Sen ki eminim su bile içerken bence boğazından akışı görünen adeta bi neon tetra şeffaflığında bi insansın! Niye bu atanamamış jahrein’le birliktelik yaşadın?

Ya adamın iflah olmaz bi sjw olduğu çok belli zaten, onu geçtim vücut yağ oranı %bi milyon küsur. Sıradan çinko karbon pil resmen, hofff!

Halbuki 10 kata kadar daha uzun ömürlü biri gelse, ayyy gözlerin ne kadar güzel öyle dese üfff snne be salaq derdin, ıyyy ben öyle çok kaslı ı ıh kesinlikle olmaz derdin, lan saçının teline kadar testosteron ne babayiğitleri gömdünüz böyle böyle, hofff!
adam gibi adamdır.