bugün

13 yıllık karıyı boşamış. şimdi gerçekten ıssız adam oldu.
Babası rum arnavut kırması annesi Yahudidir. Dolayısıyla kendisi de yahudi.
bu seneki survivor'a katılmış kendisi. vay canına.
Çok iyi at biner.
görsel
diriliş ertuğrul dizisinde karacahisar tekfuru general ares rolünde oynamakta olan oyuncu.

ya arkadaş bir insan bu kadar kötü rol yapar! ulan yıllardır şu sektördesin biraz olsun geliştiremedin mi kendini? hala flash tv oyunculuğu. peh!
Issız adam?
Paramparça dizisindeki oyunculuğu abartısız, doğaldır.
kimse kusura bakmasın ama takoz gibi oyuncudur. oyuncu mu dedim ben? af edersiniz, oyunculuk yapmaya çalışan ama rol kesmekle uzaktan yakından alakası olmayan insan kişisidir. hele de bir defasında adanalı adlı tayfun güneyer saçmalığında denk geldiğim bir rol kesememe hali vardı ki akıllara zarar. saçma sapan bir de seslendirme yapmışlardı buna. ses de berbat.
aşırı derecede kötü bir oyuncu olmasına ek olarak aşırı derecede çirkindir.
mimik desen m'si yok, ses desen kullanamaz, dümdüz, tip desen yok. ki bu adama yakışıklı diyen kız allah hakkı için bir erkeği abazanlıkla suçlamasın. nasıl oyuncu olmuş aklım dimağım şaştı arkadaş.
oyunculuğuna anlam veremedim kütük gibi bir adam. bi ara ıssız adam'dı, ama orda da kütük gibi bir oyunculuk sergilemişti. hele ki romantik komedi 2 filminde çok çok sırıtıyor.
uyuşturucu dediler gözaltı dediler. herif dün gece beyaz showdaydı. lan bi insan evladı bu kadar tatlı olur. zaten kendini ıssız adamdan beridir severim. sonra eski sevgilime benzemesi sevgimi daha da yeşertmiştir. dün de katlana katlana çoğaldı bu sevgi.
en son beyaz bile dayanamadı "abi sen ben bigün tek ağırlıcam programda" diye.

çok beğendiğim ayılıp bayıldığım bi adam
gereksizdir. sinemaya, ekonomiye falan hürmet etmese, ünlü falan olmasa yoldan geçerken ona bakacak bir eleman bile bulunamaz. tam ıssız hödüklerden.
Çok tatlı bir insandır. Ünlü egosu yoktur. Ayrıca çok kibar biri.
gereksiz şişirilmiş balonlardandır.
gürer aykal'ın damadı sanırım bu arada.
paf küfçüymüş kendisi. yapıştıııır!
üflentiymiş kendisi..
Narkotik operasyonu ile gözaltına alınmış oyuncudur.

http://gundem.milliyet.co....2013/1660196/default.htm
çağan ırmak'ın ulak filminde fark ettiğim, daha sonra yine çağan ırmak'ın ıssız adam filmiyle oldukça popüler olmuş, osmanlı kıyam adlı dizideki hali, tavrı ve oyunculuğu ile "karizma nedir?" sorusuna cevaben gösterebileceğim kişidir.
bir kişiye ya da bir gruba hayran olma gibi tripleri olan biri değilimdir. amma velakin; cemal hünal'ı tanıdığım günden bu yana, çok beğenirim.****
Türkiye'de karizma denince aklıma gelen ilk isimdir.
bir zamanlar osmanlı kıyam'ın 2. bölümünde karalara bürünüp giriştiği intikam operasyonunda karizmayı tavana vurdurmuş aktör.
gayet karizmatik bir adamdır. sen bir küçücük hindistan cevizi kalbimi pırtlattın.*
Dün akşam dünya evine girmiş oyuncudur. Gerçekten güzel bir düğün olmuştur. Bir ömür boyu mutluluklar.
ıssızlıgını sona erdirmis oyuncudur. Mutluluklar diliyoruz.