bugün

yaşanma ihtimali düşüktür ama insan beşerdir şaşar gözü arkadaşının götüne kayar olmadık şeyler ister ama iftira atmak büyük günahtır, ben böyle bir olay ne duydum ne de gördüm.
8. Sınıftayken dershanede sınıf arkadaşımın o zamanlar söylemesi üzerine beni hayrete düşüren olay.

Malum cemaatin dershanelerinden biri olan ***fen dershanesine eğitimi iyi diye gittiğimde sınıfta daha ilk günden hocaların cemaat evlerine hafta sonu kalmaya çağırmaları ailem tarafından hoş karşılanmamıştı.

Ancak cemaat evlerinde bi kaç gün kalan arkadaşlarımın anlattığına göre abilerin gece yataklarına gelip "dayadıkları" ses etmezsen daha da ileriye gittiklerini bunların hepsini şaka yoluyla yapmaları nasıl bir pislik olduklarını ortaya koyuyor.

Ha birde bedava sony mp3 çalar verirlerdi. içinde Fetullah Gülen'in salya sümüklü duaları vardı ve silmek yasaktı. Yine sınıftan bi arkadaşımın gece mp3 dinlerken havale geçirip hastaneye kaldırılması üzerine de ailesinin dershaneyi psikolojik baskı nedeniyle mahkemeye vermesi olayı da var.
oğlum durun adamları ifşa ediyosunuz. ya ne olacaktı pis homolar kahrolun.

(bkz: mürid badelemek)
(bkz: söyle bakalım abin yakışıklı mı)
eleştirilerin bel altından yürütülmesine yeni bir örnektir. gerçi böyle birşey varsa da tartışılmalıdır.
çamur atmadan önce iyice düşünün; ilk önce sizin elleriniz kirlenecek.
gözümle gördüğüm fakat cemaatin elinde olmayan olaylardır. Yapan her türlü yapar anlayacağınız...
Olmasına kesin gözüyle baktığım olay. O kadar zaman bir kıza elim değmese ben bile yaparım.
yaşanmasında sakınca olmayan yönelimdir. şu anki kafaları biraz daha duyarlı çalışır en azından.

(bkz: bırakınız sikişsinler)
Yoktur. Adamların çükü kalkmıyor ki cinsellik olsun!

(bkz: Şap)