bugün

(bkz: adidas) vs (bkz: adasadsad)

Gibi birşeydir ama tabi ki (bkz: atalay demirci) bi (bkz: cem yılmaz) olması için çok gelişmesi lazım . Ha yeteneği var mı ? Var ona eyvallah .
kim bu vs ya herkeşin arasini bozuyor.*
game of thrones vs akasya durağı.
atalay demirci orjinal bir çin malı cem yılmaz'dır.
yok artık dedirten karşılaştırma daha doğrusu karşılaştıramamadır.
cem yılmaz'ın esprilerinin temelinde eşcinsellik, seks ve türevleri yer alır. atalay demirci ise daha çok güldürememesiyle dikkat çekmiştir.

ben küçük onur diyorum.
Atalay demirci espiri geçişlerini iyi yapamıyor fakat cem yılmaz ın bu konuda daha uzman olduğu biliniyor. Cem yılmaz lafı çok dolandırıyor ve takip mekanizmasını kırarak izlerken takip etmeyi zorlaştırıyor. Kısacası Cem Atalaydan 3 tık ilerde.
bir kere atalay demirci cem yılmazın birikimine sahip değildir asla. bakınız vahşi batıya, vahşi batıyla osmanlıyı bir araya getirmek çok zekicedir. sonra arog mesela, gidip taş devrinden günümüze mükemmel göndermelerde bulunmuştur. severiz. zekidir. atalay demircinin yapacağı en büyük espiri "zumzuuğu kodummu zıngıldatırım"dır.
yani canlar, böyle bir karşılaştırma olamazdır.
(bkz: yok artık)
kıyaslanabilitesi olmayan iki insan. Biri yıllarını vermiş belli bir seyirci kitlesine ulaşmış bir duayen, öbürü iki günlük yarışmalarda tek gecede ünlü olmuş bir yarışmacı.
Cem yilmaz lafi sokar gecer, atalay hulya ya espiri anlatmaya calisir.
nike - nixe.
atalay kim arkadaş. acun'un şişirdiği, yandaş bir kişi.
atalay'n espirilerine bakarsanız özellikle cem yılmaz'ın son gösterisinden aleni araklamalar var.
doğaçlama desen sıfır. 15-20 dk.den sonra insanı sıkıyor anlatımları.
kısacası acun gibi sahte bir yetenek diyebiliriz.
farklı klasmanlarda olan insanların kıyaslanmasıdır ve tabi ki bir hatadır. cem yılmaz türkiye'deki en büyük komedyendir. atalay demirci sadece stand up yapmaz, dramatik hikayeleri de vardır, şiirleri de vardır, kitapları da, albümleri de... ha cem sadece komedyen atalay daha büyük anlamında söylemiyorum bunu. klasmanları farklıdır. atalay demirci'yi bundan 3 yıl önce daha yetenek sizsiniz bile yokken canlı sahnesinde izlemiş biri olarak konuşuyorum ki bu adam sandığınızın çok ötesinde başarılı bir adamdır. cem yılmaz'la kıyaslamak ikisi için de haksızlık olur.
akıllara ziyan bir mukayese. hatta mukayese lafı kullanmak bile abes kaçıyor.
cem yılmaz ile atalay demirciyi karşılaştırmak çok mantıksız cem yılmaza hakarettir , cem yılmaz sadece komedyen değildir cem yılmaz hem senaryo yazarı hem karikatürist hemde oyunculuk yeteneği vardır

yahu şöle uzaktan bakın atalay demirci'nin cem yılmaz özentisi oldugunu herkez anlıcaktır.
Buraya direk geldim yanda görünce görmez olaydım böyle bir konu açmak bile cem yılmaza hakaret oluyo arkadaş
@25 pekiyi pek güzel.
(bkz: Ferrari vs Tofaş)
ikisini kıyaslamaya gerek yoktur. ikisi de inceleyen yapıya sahip olduğu için benzerlikleri var. sırf biri çıkıp bir işe atıldığında karşılaştırmalar olduğu için bu ülkede cem yılmazın benzeri bir iş yapan kişi gösterilmiyor. ne yani şimdi cem yılmaz bu işi yapıyor diye kimse yapmayacak mı? taklit çabası içinde olduğunu düşünmüyorum. çok ta başarılı ayrıca. kıyaslama yapacaksak, şüphesiz ki cem yılmaz yılların stand up ustası, atalay demirci yeni bir aday. mesela küfür etmiyor. yaparsa da cem yılmaz dersiniz zaten ona.
hagi vs alex
atalay demirci herkezden komik. hiç kusura bakmayın arkiler adam küfürsüz güldürüyo bikerem ve bu çok süper bi şey, cem yılmaz'a hiç gülmüyom hep küfür felan ediyo, sövüyo utanıyoz aylecek, ama atalay abi öyle mi? içten, sempatik! dini bütün bide süper adam valla keşke hep yetenek sizsiniz'e çıksa da yarılsak, acun abi de komik bence ikisi birleşip komedi imparatorluğu kurmalılar diye düşünüyom.
louis vuitton vs defacto.
oha dedirten karşılaştırma.
atalay esprilerin yarısını cemle ata'dan çalmasa şuan zaten hülya'nın elediği bir kel olacak kalacaktı.
adamın facebooktan çalma esprisi var, düşün.

--spoiler--
bulaşığın yemekten sonra değil de önce yıkandığı tek yer öğrenci evleridir.
--spoiler--
nıke vs nixe.