bugün

piyasadaki en kötü komedyenlerden.gitmeyiniz.çağıranların davetine icabet etmeyiniz.
tip bakımından cem yılmaz isim bakımından ata demirer espiri bakımından selami şahin olan çakma komedyen. şahsen izleme hatasında bulunmuşumdur kendisini. bir tat bir doku gösterisinin %45 ini kopyalamıştır. ayrıca 4 yıldır aynı gösteriyi yapmaktadır kendisi. arkadaşımla birlikte izlerken, arkadaşım esprileri ezberden söylemiştir.
bir zamanlar tarkan ve yilmaz erdogan'in juri uyeligini yaptigi bir stand up yarismasinda birinci gelmisligi vardir. dunya radyo'da kelalaka programini hazirlamisti 3-4 sene kadar.

edit: benim bildigim yukarida yazdigimdi, bugun gelen mesajda whynot sunlari diyor: birinci değil ikinci olmuş idi yıl ise 2001.
kendileri ankara'da memurluk yapmıştır. stand up'a başlamadan önce de lenf kanserine yakalanmıştır ve bu hastalığı yenmiştir.
gösterilerinde bel altı öğeler kullanmayarak kalitesini düşürmeyen komedyendir. dinlenilmesi tavsiye edilir zira çok eğlencelidir.
aynı zamanda kendisi iyi bir şairdir. şiirlerini topladığı bir de kitabı vardır. yanlış hatırlamıyorsam "kaleme zeval olmaz" kitabının adı.
yakında sürpriz bir tv projesiyle, cengiz küçükayvaz ve kekeçoğlan gibi isimlerle izleyeceğimiz kişi, trt fm de yeni bir şov programına başlamıştır ayrıca stand up gösterileri de devam etmektedir.
ses tv'de cumartesi günleri barış manço'nun "adam olacak çocuk" konseptinde program yapmaktadır.
anlatışı Cem Yılmaz'a çok benziyor.Çok Komik Değil ama Komik be abi.
hayatın içinden hikayeler anlatarak insanları güldürebilmeyi başarabilen bir komedyen. videolarını izlemenizi tavsiye ederim efenim.

http://video.google.com/v...docid=4447246278845311881
bu akşam saat 19 da samsun çarşamba cemil şensoy kültür merkezi nde çuvaldız adlı stand up gösterisini yapacak olan güzel insan.
gösterisine oku-ma kitabı adlı bildiğimiz o espriyle başlayan komedyenimsi.
iki defa izlediğim (2si de arkadaş çevresi yüzünden) komedyen olduğunu zanneden adam. ilkinde biraz gülmüştüm allah var. ama 5 yıl sonra 2.sine gittiğimde yaptığı hiç bir espride değişme olmadığını farkettim. ama başarılı olduğu bi konu varmış. akılda kalıcıydı o berbat espriler. gitmeyiniz efenim. şiddetle söylüyorum. git-me-yi-niz.

edition: dün geceki gösteriden sonra kötülenmeme sebep olan stand up'çımsı. yine aynı espriler yeter be a.k. artık ezberledim yerine ben çıkacam 3. defa izleyişim oldu 3. defadır aynı espri. ha bilmeyenlere komik gelebilir ilkinde biraz gülmüştüm diyorum. ama dikkat edin "aynı" (büyük harflerle yazdığımı varsayın) espriler sürekli .neyse bikaç bölüm sonra tıkanır diye düşünüyorum tıkanmasa bile dünkü gösteride ilk 1-2 dakikada yeni espriler yapmaya çalıştı hemen hayır ı yedi hülya avşardan. napıcak merakla beklemekteyim.
yetenek sizsizin türkiye yarışma programına çıkıp yarışma tarihinin en süper, en muhteşem, en güzel gösterisini yapmş stand up'cı.

lan ayrıca başlığını da sikko birisi açmış. yazık.

ve ayrıca gösterisini 2 yıl önce izlemiştim ve aşırı beğenmiştim. hala kaybetmemiş bir şey.
ilk ve son yorumlara baktığımızda popüler kültürden ekmek çıkarmış kişidir.
yaptığı esprilere gülmediğim arada gülümsediğim hikayeleri olan kişi. ama bizim ülkede bir anda göklere çıkartırlar ve cem yılmaz gibi bir adamla karşılaştırırlar hatta daha iyi diyenler bile olacaktır.

bu adam yıllardır bu işi yapıyor dikkatinizi çekerim. çok iyi olsaydı mutlaka duyardınız daha önce.
ciddi söylüyorum, benim için yavuz seçkin denilen balondan daha iyidir.
Gonul tahtindaki yerini israrla korumaya, yetenek sizsiniz deki performansiyla, devam etmektedir.
yetenek sizsinizdeki bu sezon ki 1. Adayım.
Eskiden bu adam hakkında yerden yere vuran birçok yazarı dumura uğratmıştır ayrıca.
2007deki bir gösterisinde yaptığı espirilerin aynısını bugün tekrar sergilemiş olan vasat komedyendir.Hadi aynı espiriyi yapıyosun bari az değiştir.Videoyu izledikten sonra bir sonraki turda aynı espirileri duymanız muhtemel.
http://www.youtube.com/watch?v=Kpe_1KJXiG4
2008 yılında bir gösterisine bizzat iştirak ettiğim, esprilerini çok kaliteli bulduğum, yetenek sizsiniz yarışmasında hülya avşar a ağzının payını vermiş stand-up ustası, performans sanatçısı.
yeteneksize çıkarak çok çok çok şaşırtmış olan komedyen. Fem dershanesinin yıl sonu etkinliklerine katılır. Hiç bel altı espiri yapmaz.
Çok güzel şiir okur.
Okuma kitabı adlı espiriden vazgecerse önü açılır.
cem yılmaz özentiliğini biraz aşarsa olabilecek güldürücü.
hemen hemen bu işi ilk ve en iyi yapan adam olarak önünde cem yılmaz gibi bir örnek varken, istem dışı özgün olamaması normal. kendi tarzını yakalarsa, fazla zaman geçmeden işi kıvıracağı belli olan arkadaş, eğlenceli sayılır.
muhafazakar stand up'çıdır ben bu adamı yıllar önce üç kez seyretmiştim, küfürsüz güldürür, şiir albümü çıkarmıştır , 36 yaşındadır, yeteneksizsinizin bu sezonunda iddalıdır, benim gönlümde birinci olmasından yanadır.
valla ilk yorumlara baktım da... dün akşam ki yetenek sizsiniz performansından sonra 6-7 kere play tuşuna bastım heralde. tek kelime ile mükemmel. türkiye'nin bu alanlarda çeşitliliğe ihtiyacı var. cem yılmaz ile kıyaslanmamalı. konseptler, konu başlıkları, dünyaları farklı... bu çok belli. ama konu başlığındaki ilk yorumları yazanların ya taraflı, ya da bilinçsiz yazdığı kanaatindeyim. şu saatte bile sesli güldürmüştür. tebrikler. yolu açık ola. (çok rahat da final adayı - hatta şu an için 1.)