bugün

Baştan söyliyim; hakkında en ufak bir fikir sahibi değilim bu cem adrian'ın. Cesaret edebilirsem eğer, bu entryden sonra sözlükten bilgi edineceğim kendisi hakkında. Zira etrafımdaki çember daralıyor artık.

Etrafımda birbiriyle hiçbir ortak noktası bulunmayan dört bayanın cem adrian saldırısıyla muhatap bulunmaktayım. Biri işyerindeki sekreter. Her sabah masasının önünden geçerken cem adrian albümünü görüyorum. Takıntı oldu, acaba yine var mı düşüncesiyle bakıyorum, yine var ve hanfendi pis pis sırıtıyor.

msn listesinde "ne dinliyorum" özelliğini koz olarak kullanıyor bir tanesi. Her daim cem adrian'la paşlayan bir isim. Facebook'ta bıkmadan usanmadan paylaşıyor videolarını. He bir de otoparkta her daim komşum olan bir aracın torpidosunun üzerinde gözüme sokarcasına yine bir cem adrian albümü. Fakat dün gece tehlikenin beni canevimden vuracağından hebersiz evde aldım soluğu. Halı saha maçım için hazırlanırken ablam yüksek sesle müzik dinliyordu. Pek tarzı değildi aslında :

- hayırdır, açmışın yüksek, ne dinliyosun?
- Cem adrian...
- Hayııııırrrrrrrrr!

Nasıl bir kumpasın içindeyim ulan? Birbiriyle hiçbir alakası olmayan bu dört tip, zaman zaman buluşup cem adrian dinletisi ayini filan yapıyorlar galiba. Nasıl hepsinin ağzında aynı tebessüm. Ben halı saha maçı yaparken toplanıp saha kenarına gelip de :

- ben wade e yuuuuhhhhhhhhh... biz cem adrian dinliyoruz... cem adrian oley...

tarzında tezahürat yapacaklar diye çok korktum bir an. Nasıl güvenip de pas atar bana takım arkadaşlarım diye bir paranoyaya kapıldım. Öyle bir şey olursa nerelere giderim, nasıl ederim?

- hacı sen de yani, cem adrian'dan haberin yokmuş; gelmiş benle verkaç'a girmek istiyosun. Çık dışarı.

derlerse ne yaparım lan? Çok sıkıntılıyım, hemen cem adrian dinlemeye gidiyorum ben...
slayt sunumu yapmak için sınıfa getirilen laptopta, masaüstüne cem adrian yazan bir klasör açmak ve salakta arada bir klasörü açmak. **
cem adrian dinlemeyi ayrıcalık sanan kişinin yapacağı iş.
bir erkekten soğuma sebebidir.