bugün

1969 doğumlu güzel aktrist...chicago filmindeki rolüyle oscar almıştır
ferrole yi tanıma şerefine erişmemiş olmasından micheal douglas ile bir evlilik yapmıştır
güzel denince adriana lima, liv tyler ile beraber akla gelen nadir isimlerden
dünyanın en güzel kadını kanımca!!! o benim favorimmmmmmmmmmmm!!!!
akıllı oldugunu da şu sözlerle kanıtlamıştır:
"belli bir yaştan sonra kadınların popoları ve yüzleri arasında seçim yapması gerekiyor."
kendisiyle tanısmak istedigim bi turlu yapamadıgım ve sanırım yapamiacagım ruyalarıma giren kadın modeli
sadece (bkz: the terminal) filmindeki hali yeter
Esmer güzeli denilince akla ilk gelebilecek isimidir.Kariyerine Broadway müzikallerinde başlar ve dans sahnelerinden Hollywood'a transfer olur ve danstaki yeteneğini sesi ile birleştirerek,2002 yılında en iyi film dahil tam 6 oskar kazanan Chicago adlı filmde oynadığı Welma Jelly rolü ile gözler önüne sürer.Onu seyrederken gözlerinden çıkan ateşi hissedebilirsiniz.
(bkz: ketrin zeta zort)
ilk olarak the haunting ve the mask of zorro gibi filmlerde oynayan sonra da micheal douglas'la evlenen hoş aktrist.
(bkz: yengeniz olur)*
1969 galler doğan ve kendisinden 25 sene büyük Michael Douglas ile evli olan oscarlı aktris.
göz altları ve çevresinde kırışıklıklar olması sebebiyle, şimdiler de tekrar gündeme gelen kadın oyuncu.. kim ne dersin kadın hala taş ayrıca 38 yaşında, 18 değil.
michael douglas ölünce benimle evlenecek olan ünlü oyuncu.
şuh bakışlarından ve muhteşem gülüşünden etkilenmeyen insan yoktur heralde dedirten aktris.
Sean Connery'ile çektiği dilimize kurda tuzak olarak çevrilen filmdeki popo sahnesinden hatırladığımız oyuncu.
zorro filminde hayran olunası kadın.
(bkz: zorro)
(bkz: hükümet gibi kadın)
oynadığı tüm filmlerde beni kendine hayran bırakan güzel insan, insanötesi güzellik..
kendini marka ilan edenlere aha sana marka aha sana holding diye gösterilesi; tanımlanamayacak ve paha biçilemeyecek güzellik...

edit: aa evet o hülya avşar bana eksi oy vermiş. ne kadar mesudum adnan bilemezsin.
micheal douglası dünyanın en kıskanılan erkeği yapan süper fizikli hatun.
2002'de oynadığı chicago filmindeki rolüyle en iyi yardımcı kadın oskarını kazanan aktris. kendisi, doğduğu yerin takımı olan swansea-city-a-f-c'nin sıkı taraftarıdır.
cüzdanımda resmini taşıdığım, ara sıra bakıp bakıp iç geçirdiğim 69 model muhteşem parça. (bkz: cennete gidersem yanıma alacağım onu)
hollywood'un en güzel esmer hatunu. baktıkça bakası geliyor insanın.
sarışın için (bkz: elisha cuthbert)
kirmizi rujun en cok yakistigi disi...

soyle bisey;

http://tinyurl.com/yfdf7oy

link ucmus ama hayali bile guzeldir.
ateş tanrısı.