bugün

insanı hayattan soğutan kızdır. "Dediklerinden bi şey anlamoyorooom bonon öçön mü geldek yhaaaaaa." ile teknolojiden soğutan kız. Bi de sondaki "whooaaaaaw" var. Evlerden ırak.
çok tatlı lan öyle demeyin.
Zaten sevmediğim markadan iyice soğumama sebep olmuştur.
Acayip tikky konuşan kızdır.Çocukta peygamber sabrı olduğunu gördüğümüz kızdır.
Başlığı benden önce açmışlar oha.
Mason'dur. Halkın beynini sikmek için görevlendirilmiştir.
Salak ve Güzel kızdır. Oyuncak gibi oynanır bununla.
Başlığı görünce vallahi sevindim zira bu kıza tek ben mi irite oluyorum diye düşüncelere ittirmişti bu reklam beni. Tanıma gelecek olursak oyunculuğu über doğallıktan uzak bir kız.
Yalnız reklam bayadır oynuyor daha benden önce açmışlar vay amk diyen var.

sen nefret etme ulan ayı.
önceden sözlük böyle değildi. biri ya video koyar ya resim atardı. çok bozdu sözlük çok.
konuşma tarzı hülya Avşar'ın kızı Zehra'nın konuşma tarzıyla aynıdır.
--spoiler--
http://ohantekten.com/wp-...Via-V9-reklam%C4%B1-3.jpg
--spoiler--
burda eleştirenlerin verse affetmeyeceği kız.
Yoo aslında öyle oluşmuş olabilecek algıda da haklı olunabilir çoğu kadın teknolojiden uzak ayrıca reklamın o kısmının vasatlığı konusunu tartışmıyorum.
tipik bir kezbandır.

(bkz: yaşamdan kesitler)
tipik bir kezbandır.

(bkz: yaşamdan kesitler)
gecen gun spor salonundayim salonun kapanmasina da yarim saat falan kalmis durumdaydi. muzigi kapattilar demek ki o ara tv acikti. bu reklam cikmasin mi. kizin gicik tavirlarini herkes elinde agirliklarla sinirli sinirli bakarak izledi ve reklamin bitmesiyle birlikte herkesin agzindan topyekun sekilde su cumle cikti ''su kiz sokakta rastgelse agzini yuzunu parcalarim''

evet beyler, nerden baksaniz 22 kizgin adam. hatta 22 kizgin kasli adam. ya da 21 kizgin kasli ve 1 kizgin kassiz adam diyebiliriz. gorev icin haziriz takibe aldik sosyal medyadan. kizin yer bildirimi yapmasini bekliyoruz.
cadde kızıdır. ağzını yayarak konuşur. çekici olduğunu sanır ama güzel bir kız olmasına rağmen televizyonu kapattırır iticiliğinden.
Woawwwww ıstırırım onu.
valla reklamdaki kızı hatırlamıyorum ama * yeni telefonu güzel beğendim yani 10/10 bir model yamış bu sefer casper ayrıca tam da bir fiyat performans ürünü...