bugün

devlet'in laik yapısına bir halel getirmediği sürece, anti laik olarak bir suç işlemiş olmayan yazar.. beşeri düşüncelere karışma hakkını nerden buluyorsunuz merak konusu.

not: viyana'dan çukulata mı çiğ balık mı istediği konusunda beni aydınlatmasını rica ettiğim yazar.*
(bkz: de hadi git tabularınla oyna)
doğru yazılışı carriye roxalinda olup ne olduğu belirsiz bir isimdir.
doğru yazılışı "cariye roxalina" olup, tarihine uzak olmayan bünyelerce ne olduğu aşikar isimdir.

(bkz: bilmek ile bildiğini sanmak arasında ki fark)
fotoğraf makinama poz vermekten kaçınan hoş insan.

nasıl ki kelebek fotoğraflamak zordur, bu da öyle.

yok lan yavşamıyorum, resmen kaçtı. yok dandik bi makinam olsa neyse güzel de çıkartıyor.
nikini aylardır cariye roksalina şeklinde okuduğum yazar.
sözlüğün en sivri dilli ve lafını esirgemeyen bayan yazarlarından hatta içlerinden en iyisi diyebilirim.

ister nick altı yalakası deyin, isterse başka bir şey. lakin bu yazar çoğu erkeğin söylemeye çekindiği, yuhalanırım diye korktuğu bir çok sözü karşı tarafa sarfetmekten tek bir kez çekinmiyor. verdiği bir ayar ''sensi o salak şey'' gibi basit değil, gayet yerinde ve derine inen, herkesin de anlayamayacağı nitelikte oluyor. karşı görüşe sahip olmadığıma şükretme sebebimdir ayrıca. şahsen çoğu ayarına karşılık verme gibi bir durumum söz konusu olamazdı. *
her daim ne düşünüyorsa, neyi savunuyorsa yazsın. destekçiyisiz...
grand ekinokszede'dir kendileri. grand'ın esprileri sayesinde artık hayata ba$ka yönlerden bakmaktadır.*
(bkz: tipitip)
severek okuduğum yazarların başında gelir kendisi. O faşist ben faşist kan tutuyor.
"only the paranoid survive" felsefesini bir kez daha kanıtlarcasına bana göstermiş yazar arkadaşım.

sağ olsun, var olsun...
petra berger'in mistress adlı albümündeki roxelana adlı parça kendisi için yazılmıştır.
dinlemek için:
http://www.tagtele.com/videos/voir/29824/
delikanli yazar.
uzun zamandır çıt çıkarmayan, e malum ben de kayıplardayım, olsun ama insan bir mesaj atar, deme ya hu; vallahi diyorum bana bir karın kası roketi ayarlasa...

zaten aç bi ilaç, kimsesiz, gureba miğferi gibiyiz...

seviyoruz kendilerini.
son zirvede garsonun kötü bakışlarına maruz kalmış yazar bünyesi. sadece gazoz içerek kafası güzel olduğu için midir nedir?*
uyuduğu saatler haricinde ders çalışan zavallı bir insan. kendisi olmuş vergi hukuku..

duyarsız kalıp sallamamak istiyorum ama üzülmemek elde değil, hepimiz insanız.
son zamanlarda kendini bahar havasına fena halde kaptırmış yazar. kendisiyle hesaplaşıp, vicdanıyla adeta kavga etmekte. bu kadar az zaman kalmışken boşvermişliğin içine düşmüş halinden kurtulmak için savaş vermekte. sonunda "beni bu havalar mahvetti" dememek uğruna, şimdi kendine söz geçirme vakti. ne zordur insanın kendine söz geçirmesi. ama bu sefer içindeki hırçın değil, uslu kız galip gelecek, gelmeli.
istanbul canı isteyen gelsin zirvesinde tanışma fırsatı bulduğum yazardır. Zirvede çok uzun süre kalamamış olsa da, bir ara hep aynı konuların konuşulmasının rutine döndüğü ve benim de içinde bulunduğum tarafa arkadaşlarıyla gelerek, ksımen de olsa, bizi bunalımın eşiğinden kurtarmıştır da denilebilir*. Önümüzdeki zirvelerde de görüşmek dileğiyledir.
kendini toplamazsa abi tokadı yiyecek yazardır.
kendisine teessüf falan ettiğim yazardır. biz o kadar çağıralım... ama sonuç olarak zirvede gördüğüme memnun olduğuma göre mesele yoktur. oturma planı ve mekanın azizliği nedeni ile uzak kalmışızdır ancak bilekliği de gözümüzden kaçmamıştır hani... bir saray hanımefendisi edası ile zirveye renk katmıştır.
an itibari ile ölümümü beklemektedir. soruyorum unin vor mi? şekerin vor mi? e ne duruyorsin? hoşçakal dünya... *
bana karşı çok güzel duygular besleyen yazar. *
an itibariyle beni sırtımdan vurmuş yazardır. *
yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır. bir daha ki zirveye mexica dalgası yaratmayı planlıyorum. *
istanbul canı isteyen gelsin zirvesinde tam açılmaya ba$lamı$ken ekürisinin* sebep olduğu kazadan mütevellit iyice suskun kalan yazar.**** olsun diyor kendisini bir ba$ka istanbul zirvesinde görmek istediğimizi buradan belirtiyoruz.
kendisini görünce hep neden nickimi kanuni sultan süleyman olarak almadım diye hayıflanıyorum. *
#5079545 nolu entrysi ile feministleri hayli kızdıran yazar. geçen haftanın en çekilemeyen entrylerine girmesi beni kesmemiş olacak ki daha fazla eksi oy alsın diye buradan belirtme ihtiyacı duydum. *