bugün

internet üzerinden oynanan bilardo oyunu...
bilgisayarda oynanabilecek en güzel bilardo oyunu. ayrıca internet üzererinden oynamak hoş bir sinerji yaratıyor.*
giriş id'si değiştirmek için para isteyen oyun, girerken iyi seçin id'nizi,oyuna etki etmeyen salak saçma şeylere gerçek para istiyor kendisi, farklı ıstaka kullanmak gibi. ama para vermeye ihtiyacınız olacak tek bir şey bile yok.

sonra paso brezilyalı ve türk var.

sanki online oynamıyormuş gibi hızlı, keyifli, para versen bu kadar güzel olmaz bir şey yani, şaştım kaldım afalladım.

sanal semih saygıner'ler yetiştirir bu oyun.Ayrıca muhabbet ettim anladım ki türkler ile brezilyalılar arasında bir gıcık olma durumu var, gelin ortak olun.
an itibari ile oyunda k.k.t.c. bayrağını da görebilmek için türk oyuncularının çabalarının sürdüğü çok yönlü online bilardo oyunu.
üst üste sayı aldıkça koreli bir kadının heyecanlandıgı akabinde orgazma sürüklendiği online bilardo oyunu.
ardarda alınan sayılarda koreli karının neredeyse türk gibi "Hüsaamettiin" diye bağırdığı bilardo oyunu.
turk kanalına admin dayanmayan , ortalıkta maymunların ana avrat kitap küfür kıyamet gittiği vaktinizi almaktan başka bir işe yaramayan sinir bozucu oyun.
en iyi online bilardo oyunu.
zamanında oyun seviyesi en yüksek olan oyuncu kensin'di. kendisi carom3d'de dünya çapında tanınıyordu. yanılmıyorsam güney koreli'ydi abimiz. oynadığı odalara izleyiciler akıyordu resmen.
türklerden de çok meşhur olanları vardı. onlar da tabi oyunda iyi seviyelere gelmişlerdi.
ama örneğin gerçek hayatta yapamayacağın veya zor yapacağın sayıları kolayca yapabiliyordun carom3d'de. bu da en büyük zaafı herhalde.
Neler geldi geçti ama hiç bi oyun yerini dolduramadı. Az fake hesap açıpta kendimizi altn madalya yapmadık hemende farkedip banlardı aq oyunu . Geçenlerde yine oynamak istedim ciddi yine başlamak için ama kapandığını gördüm nasıl öyle bir oyun kapatılır hala anlayamıyorum.