bugün

şahsiyet dizisini sıkılmadan aralıklarla izleten kadın.
Yaşitlari emekli oldu kendi hala başrolleri kapıyor.
oyunculuğu içine girdiği karaktere göre değişir, ekranlara yakışıyor en azından.
Güzel bir karın ama abartılacak kadar da güzelliği olmayan bir kadın. Ayrıca ayakları çok büyük.
guzel demisiniz ama bu kadin zaten guzel degil.degisik bir cazibesi var.ama kesinlikle guzel degil.
sade ve kaliteli bir kadin ama.
hicbir abartisi yok.
ama burnu cok guzel.
çekici ve cool bir kadın.
Halihazırda 40 yaşındadır, Yalnız kadın 10 yıldır yaşlanmıyor.
Güzel bir kadın ama abartılacak kadar değil yani.
Yüz olarak bir tek pürüzsüz cildi, gözlerinin şekli ve doğal küçük burnu güzel.
O çene yapısı olmasa daha çekici olabilirmiş.
Vücut olarak ise uzun boy ve uzun bacaktan ibaret.
Tahta kurusu gibi zayıf, kalçası göğsü olmayan kadınlar ideal olmuyor.
Bir de çikolata kahvesi ve koyu bakır gibi saç renkleri yakışıyor siyahtan çok.
Sokakta görsek dönüp bakılmaz o derece standart ama ünlü olunca güzel görünüyor.
önümüzdeki yıl saç şampuanın sunduğu türkiyenin en önemli ödülünü kazanmayı hak eden oyuncu.
Çok güzel bulmadığım, oyunculuğunuysa net bir şekilde beğenmediğim ama ekranda görmeye bayıldığım oyuncu. Gerçekten neyini izlemek istiyorum bilmiyorum ama istiyorum. Büyük ihtimalle eskiden beri sevdiğim soğuk ifadeli ve simetrik yüz hatları.
oyunculuğu mimik kullanmadan yapıyor ve hala iş bulabiliyor, çok ilginç.
yıllardır en beğendiğim ve en cool bulduğum kadın oyuncudur. çok donuk bir yapısı olduğu halde ilginç bir şekilde çekici olmayı başarabilen nadir insanlardan.
başıma bir şey gelmeyecekse gençken çirkin olup bu yaşta güzel olmasını normal bulmadığım oyuncudur.

plastik ve rekonstrüktif cerrahinin gözünü seveyim.
kötü mü iyi mi diye karar veremediğim oyuncu. fena değil diyelim.
Oyunculuğu gerçekten öğrenmiş döktürmeye başladı ezelde falan böyle değildi sanki..
Michael Jacksona benzeyen kadın. Hele burnu..
umarim dilan dere ile akrabaligi yoktur.
Adamin şey kadının dibidir.
Ona iyi oyuncu diyen de ne bileyim hiç oyunculuktan bahsetmesin bence..
Son dizisine dek bu kadını hiç beğenmez ve hatta beğenenleri anlamazdım.

Ancak son dizisindeki duru hali gerçekten çok güzel.
görsel
Bu aralar Türk kadınlarını çatlatan güzel insan.
Kalite parçalarından akiyo bu kadinin duruşu sesi tonlamasi vücudu herşeyi harika. Bakışları da ayrı güzel. Tek eksiği göğüs o da zaten bizim memlekette çölde vaha gibi bişey sıkıntı yok ..
Güzel kadın, kötü oyuncu.
Türkiye'nin en güzel kadını mı bilmem Türkiye'nin en güzel zayıf mankeni. Orası kesin.
Güzel hatun ama burnu fazla havada.