bugün

gazi anadolu lisesi müdür yardımcısıdır.2005-2006 yılında müdürlük de yapmış, cafer genç'in cumhuriyet lisesinden dönmesiyle yardımcılığa devam eden sempatik kişiliktir. ismi dolayısıyla öğrenciler kendisiyle birçok kez dalga geçse de ve o tanık da olsa, her sabah günaydın ve iyi dersler selamları arasına sizi seviyorum sıkıştırmayı başarmaktadır. ayrıca beden eğitimi branşındandır ve çift maaş aldığı spekülasyonları vardır. okulun futbol takımı da kendisine emanettir.2005'te birinci kümeye zar zor çıkardığı takımı ertesi yıl düşürmüştür, çünkü lisanssız topçulara yer vermeme prensibi vardır.
Işın Karaca'nın ölen köpeğinin adı...
paris hilton'un piyasaya sürdüğü yeni parfümünün adı, henüz türkiyede adı bile yok. ingiltere ve abd'de satışa çıktı.
1830 larin parisinde zuhur eden. dort kisiyle yapilan bir dans turu. bacaklari havaya dogru sallamak esastir efenim bu dansta.

(bkz: pogo yapan bunu da yapti)
Bir insan 1 sene boyunca hem müdürlük, hem müdür baş yardımcılığı hem de müdür yardımcılığı yapar mı? Bu adam yaptı işte. çok fazla öğrenciyi fırçalamıştır çok fazla öğrenciyi rezil etmiştir şaka yoluyla ama aslında süper bir insandır. ders aralarında oturup çay bile içebiliyorsunuz bu hocayla daha ne kardeşim *
Dip not: tanımak için okumak değil yaşamak lazımdır.

edit: Neden eksi oylandı anlamadım. Eksi oylayan arkadaş sadece merakımdan soruyorum polemik yaratmak için değil Can hocayı mı sevmiyorsun yoksa rezil etmek kısmını mı yanlış anladın bana belirtirsen sevinirim *
italyan arturo vivante'nin kısa öyküsü... karısını başka bir kadınla aldatmak için göl kenarındaki yazlığa doğru yola çıkan, ama sonra evden çıkarken olan bitenden habersiz karısının salak salak çamaşır yıkamak, dikiş dikmek gibi şeyler yerine çocuğuyla can-can dansı yaptığını görünce karısının bacaklarının ne kadar güzel olduğunu fark eden ve karısının bu görüntüsü aklından silinmeyen adamın göl kenarındaki evde nasıl pişmanlık yaşadığını anlatır. sağ gösterip sol çakar.
eskişehir' de bir cafe.