bugün

Calvin Klein in2u nasıl bir parfumdur merak ediyorum. kullanan arkadaşlar bilgilendirierse sevinirim. yazın kullanılabilir mı özellikle.
bu memlekette 100 lirası yere düşse eğilip almaya tenezzül etmeyecek tonla adam var, o yüzden 100 liraya boxer da olur çorap da.

bu memleketin insanı bunu bir türlü idrak edemedi.
Replika parfumu cokca satilan marka. Dikkat edin alirken. Orjinal tester yalanlarina da kanmayin.
Acity outlete magaza acmislar ya da ben yeni gordum. Hayırlı olsun dedik ve gecen yıl cepa'da 700 lira civarinda gordugum montu 250 liraya aldım. ilgilenen ve boxerin çiftinin 80 liraya düştüğünü soyleyen kadın da çok tatlıydı, insallah buradadır.
sanırsam zengin kısmısının giydiği iç çamaşır.
yasaklanmış reklamlar listesine çok güzel bi reklam bırakmış marka. kızlar toplanın.*
https://www.youtube.com/watch?v=2WMINL4_Xks

(bkz: x marks the spot)
Şu markayı gördükçe artık aklıma sürekli boxer geliyo nedense.
Bir boxer ını giymeden ölmeyeceğim marka.
bir adet siyah renk kot pantolon almıştım bu marka.
Almaz olaydım, rengi attı ve kumaşının yapısı bozuldu.

Liseye giderken okul pantolonu olarak giymek için almıştım, üzerinden 4-5 yıl geçti. ilk 6 ayda bozuldu pantolon. Bu 4-5 yıllık süreçte iyileştirmeler yaptı ise bilemem ama artık başka bir şey de almam.

T: parfüm, saat ve giyim üreten amerikan markası.
calvin klein euphoria bayan parfümü çok güzel ya aşığım o kokuya. Indirim günlerini iple cekistiriyorum. Bir aldım bitti, ikinci aldım benim sipa koltuklara falan sıkmış eve bir geldim parfüm dibinde kalmış... üçüncüyü aldım daha kullanmadan cantamdan düştü kırıldı. Ofiste ki çalışanlar yerleri silmedi hatta, 1 ay koktu. Ama içim acidi ya. Sinirden oturup ağladım. Bir daha da almıyorum dedim. *
Michael j. Fox u göz önüne getiren marka.

annesi ile girdigi diyalogta tarihinin en iyi reklamini yapmisti.
kotlarının kesimleri çok güzel. armani x den sonra baya iyi diyebilirim. fakat tek sorunu şu zik kısmı fermuarını çok ufak yapıyorlar. zik çıkmıyor oradan yahu.
Bunların iç çamaşırını kullanmadan tumblrda fotoğraf atmanıza izin vermiyorlarmış.
Bulaşık eldivenini 2 bin 300 TL ye satan marka.

http://www.posta.com.tr/m...ni-haber-fotograf-2001431
bulaşık eldivenini bilmem de, donları oldukça iyi olan markadır.
Ne aldığı parayı ne ününü haketmeyen marka.
Bu sene aldığım çizme kışı geçirecek kadar bile dayanmadı. Hava şartları desem izmir de yaşıyorum kar yok çamur yok. Öyle kocaman taraklı ayağım da yok ama resmen parçalandı çizme.
Yaz başlarında da bir sneakers aldım sayılıdır giydiğim dökülmek üzere şu an.
Pantolonlarından birkaç sene önce ümidi kesmiştim zaten ne boyası kalıyor ne aşınmayan bir tarafı...
Ha parfümleri gerçekten kaliteli kullanmaya devam edin.
Ama giyim ve ayakkabı konusunda çizgiyi yerin dibine çekmiş durumda. Almayın paranıza yazık.
boxerları da pahalı diğer ürünler gibi. ancak bir karizması var. 80 lerde abd de bilboardları süsleyen versiyonlarının aynısından aldım. kapitalizm çok tehlikeli, ama calvin değil,o sımsıcacık...
Sahtesini iki dolara bulabileceginiz dunya markasi.

(bkz: Bosch).
görsel
görsel
çok güzel saatlere sahip ama bizim ülkede iç çamaşırı ürünleri ile ünlenmiş bir dünya markası. türkiye'de 1200 tl ye satılan saatini amerika'da amazon dan 70 dolara aldım. bizim ülkeye kazığın büyüğünü yediriyorlar. neredeyse 3 katı fiyata satmak nedir.
Saatten anlayan hic Bir adam gidip boyle birnmarkanin saatini almaz, saat konusu bir sanattır ve sanattan anlamayani kaldirmaz.

Tavsiye etmiyorum.
Neden bilmem, vucut gelistirme dunyasinda genelde juicy tiplerin (steroid kullanan) giydigi marka.
görsel
eski parfümümü de üreten marka.
bir süre sonra sıkıyor.
kullanım ömrü max 1 sene.