bugün

Baslı bir ses sistemiyle oynaması zevkine zevk katar diğer tüm patlamalı uçurmalı oyunlarda olduğu gibi.
en efsane savaş oyunlarındandır. tarih sahnesinde yer alır.
bu oyunu unutanın kalbi kurusun oyunudur.
egitim sırasında el bombası yerine patetes attırırlardı. duygulandım amk.
finallerin stresini multiplayer oynarak 4 arkadas atiyoruz. yasasin sovyetler.
efsane oyundur kendileri. Şimdi abim oynuyor. Evin içinde el bombası patlıyor sanki aq. Baslı bir ses sistemi var zaten.
Bi 10 yıl daha geçse unutulmayacak efsane oyun.
en iyi cod oyunu
Zamanında dersanede dersleri ekip capture the flag oynadığımız güzide oyun.
şu an demosunu indirdiğim ilkokul yıllarımın efsane oyunu. gerçi 10 tane demosu var şansıma benim oynadığım çıkarsa.
oyunun kapak resmine bakınca bende uyandırdığı duygular yeter.
lets go comrade for the motherlaannnddd!
cod 1'i oynadığımı hatırlıyorum çok önceden. ani bi kararla seriyi bitirmeye karar verdim.

şuan indiriyorum tavsiyesi olanları dinleyebilirim.
tunusia map i harikadır. multiplayer oynaması çok zevkli olurdu. 0 pingle tabii...
Çocukken ne oynardım be 2 kere de bitirmiştim.Bitirdikten sonra comrade comrade diye bağırmıştım evde.
Tam 18 kez bitirip ezberlediğim efsane oyundur gta vice cityle birlikte en çok oynadığım oyundur hala da oynaması zevklidir.
Küçükken abim oynatıyordu. Bunun dışında counter strike, need for speed ve hitman oynamışlığım vardır.
bugda kalıp öldükten sonra konuşmaya devam eden askeriyle psikolojimi bozmuştur.

şehadet getiriyor sanmıştım!

http://video.uludagsozluk.../v/call-of-duty-2-157024/
ne kadar oynasam da hala bir numara.
Savaş oyunlarının tanrısı.

Beyler kusura bakmayın. Ama o muazzam bilgisayarlarınızda oynadığınız, muazzam grafikli. Battlefield 1ler, bilmem ne ikiler, çalışkan üçler...

Tanrının yanına yaklaşamaz bile, bu oyunu oynayan her adamın içinden, ulan şurada gerçekten savaşmak vardı, gerçekten o duyguları yaşamak vardı. Normandiya sahilinde keskin nişancılık yapıp, o halatlarla kıyıdaki dağlardan tırmanmak vardı.

Yeni savaş oyunlarından hiç haberim yok, fakat bana en dünyanın en iyi bilgisayarını da verseniz, o bilgisayara yükleyeceğim ilk oyun budur. ikinci de gta san andreas. Son.
tıpkı birincisi gibi, uluslar arası sunucularda can çekişen güzel oyun. tek sunucu kaldı içinde gerçek kişi bulunan. o da yakında kapanır, bu efsane de böylece biter.

oyunun bundan sonraki versiyonlarına ısınamadım zaten..
Bir ara manyak oynardım. Bitirmiştim hatta.
daha bugün oynadım. her oynayışta aynı zevki veren sayılı oyunlardan.
Rus silahlarının nazilerden daha iyi olduğu arkadaş grubuyla internet kafeye gidip oynama oyunu.
Multiplayer modunda araç kullanılabilen bir güzel oyun. ilk çıktığı yıllarda artık birbirimizi vurmaktan Canımız sıkılınca bir Alman bir Rus jipe biner Fransa'da tarlaların içinde gezerdik. Grafik yönünden bf 1942'den kat kat iyiydi. Ancak Medic, assault gibi farklı birimler olmaması taktik-stratejik anlamda geri kalmasına sebep oldu.
Göreve çağrı serisinin gelmiş geçmiş en iyi oyunu, daha iyisi gelmeyecektir.