bugün

selam Büşra, tanışalım mı?
sevimlilik.
Sosyal, beyaz tenli, konuskan.
Çabuk gaza gelen kadın tipidir. Saftır, iyidir ama şeytan da çıkabilirler...
Her yerde olmaları. Her sınıfta en az iki tane olmaları. Ortak yonleri yok, çünkü herkes büşra.
kübra adında kız kardeşleri olur. yaklaşık 20 büşra üzerinde test edildi.
Uzun boylu esmer ve baskın sesli olmalarıdır. En azından benim tanıdığım büşra öyleydi.
Benim bir arkadaş var. Bu arkadaş sürekli büşra isimli kızlarla flört ediyor amk. Takıntı. Bana bahsettiğine göre iyi sakso çekiyorlarmış.
iri ve beyaz memeleri olması. tabi bunlar benim tanıdığım Büşralar*.
ben bir tane orospu tanıyodum bu isimde. yeşilpınar civarında takılıyordu.
Tanıdığım bir iki büşra dışında diğerleri biraz anlama zorluğu çeken tiplerdi bir şeyi elli defa söylemek gereken saf tiplerdi.
kolayca vermeleri kaşar olmaları içki içmeleridir. evet.
Kahkülleri olması.
Beyaz tenli kültürlü ve narin olurlar.
görsel
kaşarlıkta üstlerine tanımazlar.
genelde kapalı kaşar olurlar.
hani önden olmaz aşkum,arkadan yap diyen cinslerden...
bazıları orospulukta sınır tanımıyor. bazılarıda aksi gibi çok namuslu. kararsızlr.
cansu kadar güzel olmazlar, olamazlar..
beyaz tenli oldukları tarafımca doğrulanmıştır.
suratları çok tatlı basıktır.
geniş yüzlü, beyaz tenli, kalem kaşlıdırlar. çalışkan, zeki ve ağırbaşlı olmaları ve ortalama üstü güzellikleriyle kendilerine hayran bırakırlar.

sonra 2 yıl geçer bir bakarsın ki o ağırbaşlı güzelim kız; ağzını çemçük edip instagrama profil resmi yapmıştır. anlarsın ki bu dünya yalan, insanlar çemçük ağızlı.
Kezbanüs olurlar efendim.
Çok vardır kendilerinden.
Bizim sınıfta vardı bitane dana suratlı maldı. Büşralara karşı tüm inancımı kaybettim.
başörtülüler, memeleri kesinlikle ufak değil, kıvama getirirseniz yatakta köleniz yaparsınız. akıllı olun büşralarla tanışırken. çok iyi sevişirler dışardan hiiiç öyle görünmeseler de!!