bugün

şahsına münhasır grup.

bil şarkısının sözleri :

sen kör köpek gibi birbirinin ardından ne kokladın bilmem.
ama hoşuna gidiyo.

ya nolacağdı ya!
bütün bu hevesler sen istemesen de peşinden geliyo.

ben bunu sana öğretemedim.
döndü geldi buldu yine seni bak.
ben sana burda oynama dedim.
ne baştasın bak ne sonunda
bi karar ver o olucaksın anında

yaptın , bitti, .oldu bak hepsi senin.
beğenemedin ,sevemedin ama senin. ya nolacağdı ya!
halbuki sen ne güzel yapardın bir bir kaçardın çizgilerinden kaldırımların
çizgilerinden yürürken.

dün gece masada unuttuğun kek gibi kararlı olsan.
onun gibi kuru demiyorum ama hiç değilse bi işe yara.
bi karar ver o olucaksın anında

ah sen bunu bilseydin böyle mi yapardın başta.
keyfin bilir yine de ama basma o yaş tahta.
olduysa olan olur olmayaydi iyiydii.
tasma takıp dolaşırsın ama gelir yine başa
gelir yine başa.
21 aralık çarşamba gecesi bursa'da konseri olan grup. *
16 aralık'ta ghetto'da çalacaklar. aynı gün tamirane'de erik truffaz var.
http://buyukevablukada.com/dinle.html
8.şarkı dinleyiniz

olur olmaz geriye dönenler
deliye dönenler kadar rahat uyumazlar

bu kez böyle hoşuna gidenler
başına gelenler kadar senin olamazlar

olur olmaz geriye dönenler
deliye dönenler kadar rahat uyumazlar

bu kez böyle hoşuna gidenler
başına gelenler kadar bizim olamazlar

ben sen o biz siz ve onlar
eee eee
havadar parçası çok değişiktir. kesinlikle dinlenilmesi gerken bir parça.

http://www.youtube.com/watch?v=K15rrtFkcIw
buraya çöp dökmek yasaktır, sevgilerle
anlaşabilirsek ne güzel olur
kocaelililerle lilililerle lilililerle
yetkililerle
eski sevgililerle
bitlislilerle
gumulcelililerle
kayserililerle
silifkelililerle...
diye devam eder.
21 aralık da bursa resimli bar da çıkacak grup.. gidemezsem çocuğumu..
neyse gidemezsem üzülürüm.
gelmek isteyen sözlükçü arkadaşlara duyurulur..malum bilen ve gitmek isteyen kişi sayısı az,birbirimizi bulalım.
--spoiler--
merhabayın. buradan ilk kez sıkıcı bi haber veriyorum. malesef yarınki uludağ üniversitesi kampüs performance hall resimli bar konserimizi iptal ettik. çünkü yanlışlıkla şişmanın pedikürüyle aynı güne denk gelmiş. şaka kaka olmadan bir kez de samimi bi şekilde söylüyorum ki biz bu konseri iptal etmek durumunda kaldık. canımız çok sıkıldı buna. şişman " yeryüzünde hiç bi konser iptal olmamalı abi" dediyse de olduramadık. en azından şöyle güzel bi haber var şubat başı başka bi mekanda çalıcaz. bugünki konser için biletixten bilet alanlar ellerindeki biletlerle isterlerse subat ayındaki konsere girebilicekler. mekandan bilet alanlar tekrar mekandan paralarını geri alabilirler. bu olay sizde bizde hepimizde bi takım sıkıntılar yarattı. ama istersek geçer. olmadı kaçarız
--spoiler--

olmadı kaçarız mnyyim.
Gecelerin yargıcıdır. tatlı sert müziğiyle hayat dersi verir.
bursadaki konserleri iptal olmasaydı iyidi.
kendilerine has yorumları olan yer yer eğlenceli müzik yapan bir grup.

özellkle havadar şarkısının dinlenilmesini öneririm.

http://fizy.com/#s/1u5tsq
en sevdiğim şarkıları "en güzel yerinde -evim diye değil-" şarkısıdır. çok sevdiğim bir gruptur.
harbi adamlardır, kendileridir, tanıyor musun diye soracak olanlara hiç tanımıyorum ama öyle olduğu şarkılardan bellidir. candır can!
kayırlarını pek sevmediğim ama konserlerinde deliler gibi eğlendiğim ve sonrasında kayıtlarınıda sevdiren grup özellikle tayyar ahmetin sonsuz sayılı günleri ve havadar favorimdir.

(bkz: bak bu dolma normal)
(bkz: bak bu asansör türk)
jolly joker falanlarını sıcağı sıcağına aktararaktan:
mekana bayılmış olabilirler, enerjileri passage konserinin hayli üzerindeydi. ortam havadar ve havadardı. sayıları aşırı olmasa da nokta atışı belirli köşelere konuşlanmış ağır ergenler barındırıyordu. üçüncü yıllarını kutlayan liseli aşıkları gördükçe yanlış yaptık galiba ya düşüncelerimden varlığıyla uzaklaşmama sebep olan modern sabahlar'ın canı oktay demirci'yi görmek şahaneydi. * güzel çaldılar, güzel söylediler, galvaniz ne işe yarıyor hala çözemedim o ayrı. omce bi dahakine de oyun vardı gerekçesiyle gelmezse o oyunu basacağım miami'siz olmuyor lakin. öptüm.
vokalliğini yalan dünya'daki orçun karakterinin yaptığı konserleri ultra eğlenceli gruptur.

--spoiler--
Bugünün en sıkılanı ben miyim ? Samimiyetsiz miyim, yoksa kel miyim ?!
--spoiler--
bursa resimlide ki aralık konserlerinin iptal olmasının ardından,söz verdikleri üzere tekrar gelmeye karar vermişler.

10 şubat günü resimlide olucaklarmış efenim.fekat bu tarih okulların kapalı olduğu bi' zamana denk gelmekte.

sorarım size. bu yaptığınız allahtan reva mıdır?
çok iyiler. çok güzeller. devam etsinler.
çok beğendim. özellikle takıl yani takmıyo belli 'yi *
farklı bir şey. beğendik, kabul ettik. liriklerinin içerisinde bak asansör türk gibi bir şey var.
http://vimeo.com/21694613
über neşeli ve müzikli sohbeti kafa bi gruptur. ne ve kim oldukları üzerine olumsuz yorumlar da olsa takılıyolar takmıyolar yani. kendi kafalarını yaşıyo adamlar dinliyosanız dinleyin dinlemiyosanız bi sie lan!
her gün bir doz almadan kendime gelemediğim grup. çok seviyorum sizleri. öyle böyle değil.

özellikle
(bkz: havadar)
(bkz: tayyar ahmet in sonsuz sayılı günleri)
(bkz: evren bozması)
indie diye yedirdikleri abazan türküleri bolca bulunur.

-bak bu asansör türk- cümlesinden nice anlamlar çıkarmaya hazır hipster çakmaları bu grubu allah yapmıştır.
ilk etapta yani henüz ergenler tarafından keşfedilmemişken gayet rafine bir yere konuşlanmışken ergenlerin keşfetmesi ile tüm büyüsünü yitirmiş gruptur. kapsamlı bir analizle dinleyici yaş aralığının 15-20 arasında yoğunlaştığı görülecektir.
(bkz: bartu küçükçağlayan)

fazlasıyla içten bir o kadar da sıleş bir gruptur kendileri. severek takip ediyoruz.

(bkz: sevgililililerle lilililerle)