bugün

Son 1 saattir sıkılmadan tüm kayıtlarını dinlediğim güzide grup. En kısa zamanda da konserlerine gitmek istiyorum. Ayrıca o nası tatlı bir erkek sesidir lan ?
3 nisan da eskişehir de olacak gruptur.
8 nisan da babylon da olacak gruptur..
3 nisan eskişehir konserinin bilet fiyatı 20 lira olması ve konserin 6da sinema anadoluda yapılması nedeniyle kızdıran gruptur.
bana yıllar yıllar sonra tekrar türkçe müzik dinletmiş güzide grup. yolda yürürken dinlediğinizde kahkaha atarak gülme sebebiniz de olabilir, dikkat edilmelidir.
dillere pelesenk olabilecek statüde garip şeyler söyleyen şahane kafa grup.
misal ben günlerdir, kartonkolililerle lilililerle diyorum ardından bi es verip kıkırdamayla beraber brokolililerle diyiveriyorum. beynimin içi lililerle doldu. lililerleee, eski sevgililerle. * *
muhteşem ötesi bir grup.saatlerce sıkılmadan dinle,pek güzel.
an itibariyle radyo eksen'de unplugged olarak , kulaklarımızın pasını silen gruptur.
en güzel yerinde evin gibi cillop bir sarkilari olan grup. hep dinlenesi. su an da havadar'i soyluyorlar biz konsere gitme firsati bulamayanlar icin canli canli geliyor.
(bkz: moruk yok böyle bi sinema)
http://www.vimeo.com/17468767 kendilerini tanıtmış arkadaşlar. müşerref oldum. hatta daha da ileri gittim aşık oldum.
buradan sesleniyorum. canavar, acilen bana var.
konserlerine koşa koşa gitmeniz gereken gruptur. zira kendinizi sahnede bulabilirsiniz. bazen kendinizi tiyatroda'da sanabilirsiniz malum bu çocuklar hep oyuncu.
çok seviyorum ben bu adamları, sürekli kafamda şarkıları dolanıp duruyor.
yalnız merak ettiğim bişey var onur ünsalın gruptaki adı nedir? bilen varsa açıklasın lütfen çünkü konser seçimimi ona göre yapacağımdır. gidip canlı canlı takıl yani takmıyo belli şarkısının sonundaki miami kısmını canlı canlı bangır bangır kendisinden dinlemek istiyorum. ayrıca balon suyla da dolar aslında okan yalabık onu biliyoruz**
bir turgut uyar şiiri aynı zamanda kendine has, deneysel bir tarzı olan tam yatırıp sevmelik bir grup.
tayyar ahmet'in sonsuz sayılı günleri
lilililerle
bil
olanla olunmaz
en çirkini güzellerin
evren bozması
takıl yani takmıyo belli
en güzel yerinde evin
cam parçası
nasıl istediysen öyle işte
ayşe özyılmazel ile müzik zevkimin uyacağını hiç düşünmezdim ama oldu işte... ne diyeyim grupla yazısı sayesinde tanıştım. ben çok sevdim... bunca zaman niye dinlememişim ki, nasıl haberim olmamış kekremsiliği ile dinliyorum sabahtan beri dön dolaş kaçıncı kez.
bu akşam otto santral istanbul'da çalacak şukela grubumuz.
" iki güvercin bir takla atar kanatları yine seni yakar "
giderek popülerleşiyor olmaları üzücüdür ancak hala müziklerini icra edebilmekteler.
bozmadan aynı şekilde devam etmeleri dilekleri ile..

hiç dinlememişler için (bkz: havadar). birazda bizim katkımız olsun.
eğlenceli grup, aç ne hüzün kalır ne dert ama sal kendini bırak ellerine; zaten onlar evine gelmiş gibi oluyor, ohh mis yani o derece.
"durduğun yere değil, olduğun yere bak
döndüğün yerde yok ama vardığın yerde var."
Bir gruptan daha fazlası. Sakin, dinlendirici , yer yer kafa sallatan harika bir grup. (bkz: havadar)
konserlerinde muhteşem doğaçlamalar yapmaları işin ayrı profesyonel tarafı. bu kadar kısa süredeki performansları müzik piyasasında bence nadir rastlanır bir durum. en kısa zamanda etkinlik bekliyoruz.
http://www.buyukevablukada.com/izle.html
ekşicilerin sevdiği geberten grup.şarkıların hepsi birbirine benziyor özgünlükten bahsediyorlar ağız gevşetmeye 2 akustik gitarla olmuyor o işler.
bana göre son senelerin en iyi gruplarından biridir. özellikle canlı kayıtları oldukça eğlencelidir. henüz canlı olarak dinleyemesemde bir gün dinleyeceğim diye kendimi avutmaktayım. ayrıca ne var ne yok müthiş bir şarkıdır efendim.