bugün

25 nisan 2010 galatasaray bursaspor maçına verilen hakem. bakalım nasıl katledecek maçı.
maç esnasında sahada boş boş gezer.
eyyamcının önde gidenidir.
o düdüğü bir an önce asması gereken hakemdir. tanım yapayım diye hakem diyorum ama kendisi malesef hakem bile değildir. bu akşam caner rakibe dokunmadan faul çalmıştır, penaltımızı vermemiştir. zapo ve neill'e boşu boşuna kırmızı vermiştir. son olarak bursa aleyhine de hatalı kararlar vermiş olabilir ama bir galatasaraylı olarak maçın gerginliğiyle farkına varmamış olabilirim deyip entry'i bitirmek istiyorum.
bünyamin bi yürü git ya denilesi kişilik.
muhtemelen 10 sarı 2 kırmızı vermezsen amuğa horuz diyerek tehdit edilen hakem,yazık ona .

(bkz: bünyamin ortaya üçlü çektir tayfaya)
edit: bu entryi anlamayan lucasın ilk,ömer erdoğanın ve zaponun kartlarını anladı sanırım.
genelde beşiktaş maçlarını katleden ama bugün bir değişiklik olsun diye gs-bursa maçının ortasına mum diken hakem.
(bkz: bünyamin gol gol gol)
(bkz: şampiyonluk geliyor)
yönettiği maçta ayırım gözetmeksizin hem galatasaray hem de bursaspor taraftarından küfür yemeyi başarmış olan hakem. herkes bunu beceremez.
babalarının sayısı tam olarak bilinmeyen ama en sevdiği babasının aziz yıldırım olduğunu bugün herkese bir kez daha kanıtlayan polis memurudur hakem değil.
25 nisan 2010 galatasaray bursaspor maçını berabere bitirmek için bütün gücüyle çalışan hakem. "eyyamcı bünyamin" tezahüratı boşuna yapılmadı.
bursaspor'un şampiyonluk mücadelesinde direkt menfi etki etmek isteyen kişi.
önce ibb-bursaspor maçını katletti (bkz: #7646579), akabinde de ali sami yen de bursaspor'un 2 puanını çaldı.
2 maç verilmeyen 2 penaltı.
6 puan eder.
(bkz: allah belanı versin)
bu akşam maçı katleden hakemdir.
[]
bu adamın nedense yaptığı tüm hatalar fenerbahçe leyhinedir. sizce bu kadarı tesadüf müdür.
(bkz: 10 nisan 2010 beşiktaş trabzonspor maçı) *
(bkz: 25 nisan 2010 galatasaray bursaspor maçı) *
(bkz: 13 mayıs 2009 beşiktaş fenerbahçe maçı) *
(bkz: 25 ocak 2009 fenerbahçe trabzonspor maçı)
http://analiztv.aktifhabe...m/news_detail.php?id=7134
(bkz: 29 kasım 2008 fenerbahçe beşiktaş maçı) *
(bkz: bünyamin gezer in fenerbahçe aşkı)
uyur gezer.
(#7867596) beklendiği gibi maçı katletmiş hakem.
gösterdiği kartları, eli havada kartı tutarken sert biçimde son bir vurgu yapıyor, dikkat edin. araştırdım, kahvede batak oynarken edinilen bir alışkanlık imiş.

bir anektod daha, ilginçtir; zapo'ya gösterdiği kırmızı kart esnasında ekranı dondurup yüksek çözünürlüğe sahip monitörümde zoom olayı yapıp kart üstündeki yazılara baktım. "398-0" yazısını gördüm. nedir, ne değildir derken iddaa olduğunu ve yönettiği maça beraberlik verdiğini anladım. bu da böyle götümle beraber yaşadığım bir detaydır hayatımda esasen.
13 eylül 2010 galatasaray gaziantepspor maçında yaptıklarıyla hala bünyamin hala gezer olduğunu kanıtladı.
ey bünyamin, harry kewell a yapılan faulleri sarı kart ile cezalandırmaman için nasıl bir ruh halinde olmak gerekiyor, tamamen meraktan soruyorum, ruh halin benim için çok önemli, değer veriyorum sana biliyorsun.
ve yine harry e gösterdiğin sarı kartta vicdanın rahat mı? g.antepli futbolcu arkadan çelmeyi takmış, senin gözün nereye bakıyor merak içindeyiz. eğer o hareket faul değilse -bak arkadan yapılan faullerde sarı kart verme kuralını dahi es geçiyorum- faul olması için rakibin harry nin sırtına mı çıkması gerekiyor,aa ama dur sahi o da oldu, antepli futbolcu resmen harry nin sırtına binip bir kaç metre yol katetti, ama saolsun bünyaminciğim bunu hemen görüp faulü çaldı.
gezerim sana fazla yüklendim sanırım. kendine iyi bak, hem bünyamin olmaya hemde sahada gezmeye devam et. çimlerin üzerinde değil, kordonda gezinmen dileğiyle..
13 eylül 2010 galatasaray gaziantepspor maçında giydiği hakem forması üzerine 2 beden büyüktü. sanki birisinden emanet almış gibiydi. bir de bünyamin noluyo götün başın oynuyo tezahüratı insanın diline yapıştı mı bir daha zor unutulur.
fenev'e şampiyonlar ligi şampiyonluğunu kazandıracak adam. maçı o yönetsin kıralını bile yenerler. ama azizcan kankulimiz önce fenevi cl'ye sokmasıııııı, sonra da bünyamin'in bu maçlara atanması sağlamalı. gerisi kolay.
genelde taraftarların 'bünyamin noluyo' sorusuna maruz kalır maçlarda...
yaratıcı beşiktaş taraftarının 8 kasım 2010 beşiktaş kasımpaşaspor maçında ibne hakeme alternatif olarak eyyamcı hakem tezhüratları yaptığı hakem.
27.11.2010'da gaziantep'e yaptıkları bir şekilde kendisinden ailesinden filan fitil fitil çıkar inşallah
iyi hakem, adil hakem diyorduk kendisine.. ancak görülen o ki bayagı bi'tetikçi hakem olmuştur. herhalde bu saatten sonra avrupada başarılı olamam bari türkiyede küpümü doldurayım mantıgı ile hareket eden devlet memurudur kendisi. rahmetli turgut özalın dediği "benim memurum işini bilir" sözünü doğrulamaktadır. geçen hafta gaziantepi sindirip ezen bu haftada karabüklü futbolcuların dayak yemesine göz yuman şeref yoksunudur.
kendisinin galatasaraylı olduğunu düşündüğüm; fenerbahçeye düşmanlığı olan,işini profesyönel yapmayan,saçmasapan kararlar verip maçın huzurunu kaçıran bir zat'tır. Yaptığı için hakkını vermediği için Kesinlikle hakemlikten alınmalıdır.