bugün

pandadan nefret etme sebebi olan, gotik kızların bile cesaret edemeyeceği siyahlıktaki makyaj.
bir insanı daha da çirkinleştirmeye yönelik olan makyajdır...
ata demireri başka hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan bülent hanıma benzeten makyajdır. kömürle göz kapak çevresine uygulanır. torba kok kömürü idealdir.
bu makyaj için öncelikle yuvarlak tepsi gibi bir surat ve çıkık elmacık kemikleri gerekir.

şimdi bayanlar, hazırsanız 5 adımda panda makyajı tarifi geliyor!!

1. adım: düzenli olarak solaryuma gidlip kömürleşene kadar bronzlaşılır.

2. adım: solaryum tek başına yeterli olmaz. bunu desteklemek için makyajımızın bazını en koyu tonda fondoten ile yaparız. ancak göz altlarından burun bitimine kadar sürülmemeli fondoten. oraya concealer sürülecek.

3. adım: concealer da denilen göz altı aydınlatıcısının * light olan tonu tercih edilir. (bunun bir de medium ve darkı var. onlar bu makyaj için kullanılmaz.) daha sonra concealerımız göz altından başlayarak burun bitimine kadar dairesel hareketlerle yuvarlak bir şekil elde edilecek biçimde yedirilir. *

4. adım: şimdi sıra geldi göz makyajına. gözün çevresine 2 cm siyah eyeliner çekilerek göz belirginleştirilir.

5. adım: sıra göz kapaklarında. göz kapağının üstüne far sürülmez. siyah farımızı göz kapağının bitiminden kaşın 4 cm altına kadar yine halka biçiminde süreceğiz. bir son olarak da rimeli sürüp panda makyajımızı tamamlamış oluruz.
sesinin korkunçluğuyla yetinmeyip görüntüsüyle öd koparmak isteyen sanatçının makyajıdır. amerikan korku filmlerinde kullanılabilir, hatta bülent ablamız * kostümü, saçı, makyajı...vs. tüm benliğiyle korku filmlerinde oynayabilir. korku filminde oynamazsa herhangi bi yerde panda rolü yapabilir.
(bkz: toplumun sesi olan başlıklar)
makata kas goz cizilse ve makyaj yapilsa daha guzel olucak eylem.
(bkz: pandalarin bulent ersoya hakaret davasi acmasi)
(bkz: bunca yıllık pandayım böyle çirkin panda görmedim)
(bkz: pandalar rahatsız)
pandaları koruma örgütüne üye olanların yaptığı makyajdır.
pandaların soylarının tükenmesinin yegane nedeni ..

(bkz: ateşli panda)
(bkz: bülzilla)
malum şahsın yapmaya devam ettiği takdirde; tüm pandaların tepkisini çekerek tek bir çatı altında toplanmasına sebebiyet verebilecek, öd koparabilecek, rüyalara kabus formatında girebilecek makyaj türü. denenmemelidir, kaçınılmalıdır; kötü sonuçlar doğurabilir,çevreye rahatsızlık verilebilir,korku salınabilir..
makyajdan ziyade maske gibi görünen profesyonel bir elden geçtiği muhakkak olan insanı ne idüğü belirsiz bir şeye çeviren makyajdır.
ilk görüldüğünde 'o nasi bişeydi oyle' dedirtebilecek makyaj türü.
artık deforme olan yüz hatlarını ve yaşlılığını gizlemek için böyle ağır bir makyaj yaptığını düşünmekteyim dikkati göz çevresine çekip defoları örtmek için ama kaş yaparken göz çıkartmak dedikleri bu olsa gerek .
bülent ersoy un tam bir kadın olduğunun ispatıdır. kadınlar yapar öyle komik şeyleri... erkeklerin en komik aksesuarı peruktur sadece...
(bkz: pandaların toplu intihar etme nedenleri)
üremekte zorlanmasının nedenlerinin başında gelen makyajdır.
makyaj değil o maske, kompile yüze yapıştırılıyor , diye düşündüğüm plastikimsi şey.
kızların kendilerini cirkin gostermek için basvurdukları turlu yollardan biridir. gordugum zaman zombiyle karsılasmıs gibi oluyorum. *
aynı anda bir düğün salonu dolusu kadına yetecek kadar kozmetik malzemesini ziyan zebil eden bir tarz..ayrıca spatulayla kazınabilir..
eskiden alman rtl kanalında çıkan pankreas dövüşçülerini hatırlatan makyaj.
gece görüldüğünde insanın dudakları dısında pek çok yerinde uçuk çıkartmaya talip olan ve tek bir kişinin yaptığı korkutucu makyaj.
(bkz: bir mandanın panda makyajı yapması)
pandalara hakaret etmeyin heyytt..ayıp oluyor ama. ayrıca da makyözü kınık maden suyuyla kınıyorumdur.
(bkz: fevkaladenin fevkinde olmuş)