bugün

Kuzey Güney adlı dizide oynayan Buğra Gülsoy un gay olduğunu duyunca şaşırdım doğrusu. ilk başlarda yalan haberdir falan diye düşünsemde sonradan fotoğraflarla kanıtlandığını gördüm. Rol arkadaşı kıvanç tatlıtuğ hakkında da gay olduğu hakkında haberler çıkmıştı. Tamam kıvançta gay olma potansiyeli vardı ama buğranında gay olduğunu hiç düşünmezdim. Sonuçta herkesin kendi cinsel tercihi. Bize laf söylemek düşmez burası çağdaş bir ülke. Zaten buğra gülsoy belli ki iki cinsiyettende hoşlanıyor. Gay olduğu halde burcu karayla evlendiğine göre buda biseksüel olduğunu gösterir.

dipnot olarakta: Rol için öpüştüpü söyleniyor. Tabi bunların doğru olup olmadığı net olarak belli değil. Kişinin bu konu hakkında açıklama yapması lazım.
tiyatro gösterisinden alınan bir fotoğraf. ulen ne enteresan tiplersiniz arkadaş. inşallah bu kadar mal değilsiniz, taklit yapıyorsunuzdur.
hatalı bir tespit. sahnelediği bir tiyatro oyununun sahnesi olduğunu duymuştum. hatta sanat için her şeyi yaparım falan demiş.
filmden bir kare olma ihtimali yüksek bir fotoğraf. insanlara bok atmakta üzerimize yok doğrusu.

(bkz: homofobi)
(bkz: ee nabalım)
şayet tiyatro gösterisinden alınan bir fotoğrafsa, rolünun hakkını vermiş gerçek bir aktör olduğunu düşünüyorum. role nasıl hazırlandığını merak etmek bir yana,rolünü icra ederken ki gördüğüm iştahkarşısında şapka çıkartıyorum.
bizi ilgilendirmeyen gerçekliktir eğer gerçekse.kendi seçimidir bize ne...
evli olan birine atılan boş iftira. (bkz: çekemeyen erkek antenleri)
burcu kara paravan mıymış sorusunu akla getiren başlık.
iftira büyük günahtır. gözünle görmeden söyleme, görsen bile gizle der islam.
burcu kara gerçeğinin "kocası" olduğu olduğu gerçeğini değiştirmez.