bugün

Beyaza boyayın.
Cilt bakimina gitmektir ben de sauna hamam burun banti ne varsa her zaman kullansam da maalesef onlarin tek tek cikarilmasi gerek duzenli bakimlarla. Cok takiyorsaniz oneriyorum bir miktar para ayirabilirsiniz. Bence erkekler de az dikkat etse iyi olur o siyah noktalara. Ben evde kendim buharla bile cikarttigim oldu cidden cok takigim her gun duzenli yuzumu temizlerim jellerle. Krem kullanirim i ih cok nankor bu siyah noktalar. Puh size.
Beyaz tutkal.
Burnunuzu kesin.
Yani bence..
Arkadaşlar inanamayacaksınız ama temiz olmak. Bir suya sabuna dokunun, bu kadar basit işte.

Bir de suratınıza ıvır zıvır sürmeyin, yazık ediyorsunuz cildinize.

Ben yüzümü sabunla yıkıyorum ve de sebamedin yüz nemlendiricisini kullanıyorum. Tavsiye ederim.
Çok iTici.
BiM’de satılan siyah nokta bandı.
Ben uzun zamandır skntidaydim ama buldum sonunda. Clindoxsyl o aldım veeee etkisi müthiş. Heralde bir iki ay içinde tamamen gidicek . Öneririm bnm siyah noktaları goturduyse herkesinkini götürür.
Bu eleman siyah noktalardan değil resmen 1 kilo kolesterolden kurtuldu.
kalp krizinden kurtuldu aq.
Yağ birikimini böyle yaparak atmış üzerinden adam. Millet gratislerde watsonslarda alıyor türlü kremler bu eleman bir sıkıyor burnunu on seansı birden yapıyor. Helal kapitalizme hayır lan.
(bkz: hayvansın rıza).
Yakından çekmemek.

Yakından çekme, siyah noktalar!
bir an videodakini zall sandım.
Yüz yıkamayla siyah noktaların geçtiğini ilk defa duyuyorum

Bu bilgi kozmetik firmalarını iflasa götürür.
Peeling yap.