bugün

Peeling yap.
Yüz yıkamayla siyah noktaların geçtiğini ilk defa duyuyorum

Bu bilgi kozmetik firmalarını iflasa götürür.
bir an videodakini zall sandım.
Yakından çekmemek.

Yakından çekme, siyah noktalar!
(bkz: hayvansın rıza).
Yağ birikimini böyle yaparak atmış üzerinden adam. Millet gratislerde watsonslarda alıyor türlü kremler bu eleman bir sıkıyor burnunu on seansı birden yapıyor. Helal kapitalizme hayır lan.
kalp krizinden kurtuldu aq.
Bu eleman siyah noktalardan değil resmen 1 kilo kolesterolden kurtuldu.
Ben uzun zamandır skntidaydim ama buldum sonunda. Clindoxsyl o aldım veeee etkisi müthiş. Heralde bir iki ay içinde tamamen gidicek . Öneririm bnm siyah noktaları goturduyse herkesinkini götürür.
BiM’de satılan siyah nokta bandı.
Çok iTici.
Arkadaşlar inanamayacaksınız ama temiz olmak. Bir suya sabuna dokunun, bu kadar basit işte.

Bir de suratınıza ıvır zıvır sürmeyin, yazık ediyorsunuz cildinize.

Ben yüzümü sabunla yıkıyorum ve de sebamedin yüz nemlendiricisini kullanıyorum. Tavsiye ederim.
Burnunuzu kesin.
Yani bence..
Beyaz tutkal.
Cilt bakimina gitmektir ben de sauna hamam burun banti ne varsa her zaman kullansam da maalesef onlarin tek tek cikarilmasi gerek duzenli bakimlarla. Cok takiyorsaniz oneriyorum bir miktar para ayirabilirsiniz. Bence erkekler de az dikkat etse iyi olur o siyah noktalara. Ben evde kendim buharla bile cikarttigim oldu cidden cok takigim her gun duzenli yuzumu temizlerim jellerle. Krem kullanirim i ih cok nankor bu siyah noktalar. Puh size.
Beyaza boyayın.
annem güzellik uzmanı. birkaç krem kullanıyor bunlar için ama reçete ile verilen kremler. gözümle şahit oldum bebek poposu gibi oluyor yüzünüz.
Yumurta akı maskesi.

Hemen nasıl yapılacağını söylüyorum.

Sadece yumurta akını bir kasede çırpın.
Ardından burnunuza bir kat olacak şekilde sürün.

Tuvalet kağıdının tek kat kısmını( çift kat oluyor ikiye ayırın( burnunuz boyutunda olacak şekilde burnunuza yapıştırın . ( burun ameliyatı olanlar yapıştırır ya o şekilde)

Ardından bir kat daha yumurta akı sürün tekrar bir tuvalet kağıdının katını yapıştırın.

2 - 3 kat olsa yeter.

Donmasını bekleyin kalıp gibi olacak.

10 15 dk sonra hızlıca çekin ya da yavaşça isteğe göre.
Sikimsonik instagram videolarındaki Vakum makineleri olabilir. Denemek lazım. Bimdeki bantlardan memnun kalan görmedim. Yumurtayla bir şeyler yapanlar da vardı ama emin değilim. Ben ağda ile çekmeye çalışıyorum.
Ağda yapan kızlar duydum, biz denesek burnumuz kopar gerçi.
doktora gitmektir. okul çıkışı zaten çok sakin ve genelde sıra olmayan hastanenin cildiye polikliniğinde 5 dakika içerisinde sorununuza çözüm getirecek ilacın reçetesi ile ihtiyacınızı halledersiniz ki bu en sağlıklı ve en pratik yöntemdir.
kil maskesi işe yarayabilir.
siyah nokta bantlarını da deneyebilirsiniz. bimde satılan iyidir ve ucuzdur.
ağda, şu burnu kazıyan zımbırtı, cilt bakımı, yüz lazeri,
bimdeki siyah nokta zımbırtısı.
cilt temizlendikten sonra tonikle yatıştırılmazsa gözenekler büyür. bu da gözeneklerin kirle dolmasına neden olur.

o yüzden maske de yapsanız burun bandı da taksanız tonik kullanmadığınızda eskiye göre daha kötü sonuç alırsınız.