bugün

3 nisan 2011 fenerbahçe bursaspor maçı'nda saraçoğlu'nda timsah yürüyüşü yapacağımızdan emin olmanın verdiği rahatlıkla sarfettiğim cümle.

aşağıda yazılanlara bakıyorum da, ağzı olan konuşmuş...lan madem güveniyorsunuz bu kadar gelin siz de katılın iddiaya. 25 milyon fenerbahçe taraftarı içinden bir tek delikanlı çıktı (otomatik karpuz)...yazık be...
sözlükten gitmek isteyen yazar önermesidir. ayrıca (bkz: ahahhahah) haa bi de eğer fenerbahçe bursasporu yenemezse (bak yenemezse diyorum beraberlik de senin hahah) daha da gelmem sözlüğe. gerçi çok sık yazmıyorum ama iddia dediğin böyle olur bursalım.
futbol, interaktif sözlük ve siyasetten anlamayan internet kullanıcısı lakırdısı. bundan kimsenin herhangi bir kaybı olacağını düşünmüyorum.
vermeye hazır olan taraftarın zemin hazırlaması.
eksik iddia. tek farklı bursaspor galibiyetini de size veriyorum. en az 2 fark olacak. ama 2-0, ama 3-1..

aksi durumda sözlüğe son noktayı koyuyorum. haydi.
fenerbahçe en son kendi sahasın da bursaspor a mağlup olmuş. tarih tekerrürden ibarettir. yine gidip yeneriz. zico döneminde de bir senedir kendi sahasında yenilmiyordu bursaspor yendi. o bir sene öncede bursaspor yenmişti. biraz karışık oldu ama bursaspor fenerbahçe ye ters gelen bir takım özellikle kadıköy de. eğer bu maçı bursaspor kazanırsa süpriz olmaz.
bir yandan prostet bıraksın, bir yandan da bursa fenere bi koysun diyorum.

of, nasıl olacak allah'ım. çok zor durumdayım.
sözlükteki son günlerinin tadını çıkarmasını dilemekteyim yazarımız için. benzerlerinide gördük biz. *
(bkz: git kendini becer) fenerbahçenin yenilmesi için japonyadaki felaketten daha büyüğünü yaşaması gereken durumdur. içi boş bir iddiadır. (bkz: he de geç)
(bkz: sözlük popülasyonunun düşmesi)
protest sanayici'nin bu iddiasını okuduğumda açıkçası güldüm. kendisiyle dünya kupası finali için iddiaya girmiştik. yalansa yalan desin. ben kazanmıştım ama bir senedir orjinal fenerbahçe formam elime ulaşmadı. o yüzden geçsin bu işleri devlet su işleri...
protest sanayicinin kendi ifadesidir. bursa her türlü alır o nedenle şimdilik ağıt yakmıyorum.

re re re ra ra ra gs gs çok yaşa.
başlıkta bir hata vardır. karakter sınırlamasından dolayı eksik yazılmıştır. sanayici bana özelden yazdı, doğrusu şöyledir:

bursa fenerbahçe'ye bu sefer de 7-0 yenilirse, sözlüğü bırakırım!

haklıdır. yemez bursa bu sefer!
(bkz: fenerbahçe bursaspor a yenilirse sözlüğü bırakırım)

hadi bakalım.
ertuğrul sağlam, sercan ve volkan'ın imzalarıyla aşka gelmiş olan taraftarın iddiası.

bir de trabzonspor'a olan borcu ödemek arzusu var galiba.
(bkz: ahmet çakar was here)
özelden benim de mesaj çaktığım yazarın söylemidir. klavye delikanlılığı yetmez burada. görüşelim moderasyon ile resmiyete bağlansın iddia. yiyorsa tabi.

(bkz: fenerbahçe bursaspor a yenilirse sözlüğü bırakırım)
yarın sözlüğün üye sayısının hatırı sayılır derecede azalacak olmasına sebebiyet veren iddia.
yarın akşam bu saatlerde sözlükte olmayacak yazarın iddiasıdır.
galatasaray şampiyon olursa ben de bırakıyorum.
hani heryerde söylerlerdi ya "fenerbahçe türkiye'nin en büyük kulübüdür" diye...
meğerse yalanmış...

bakınız bu başlığı açmamın üzerinden 15 gün geçti, birkaç fenerli dışında iddiaya giren, takımına güvenen yok.
artık maçın başlamasına saatler kaldı ve iddiaya katılan fenerbahçe'li arkadaşlar şu isimlerle sınırlı;
-otomatik karpuz
-chief
-papa ikinci jan pol
-Yureginle Gel Sevdigim
-Bumbada

ayrıca benim gibi bursaspor mağlubiyeti halinde "beysar" nickli arkadaş da bırakacağını beyan etmiştir.
başka yok mu yahu? bu kadar mı fenerli var sözlükte?

not: bu arkadaşları delikanlılıklarından ötürü tebrik ediyorum...
--spoiler--
lan siktiret yenilmeyi, fener gol atsın ben bu sözlüğü bırakırım. yenmek demiyorum olm! gol diyorum gol.
--spoiler--

edit: noldu lan susak? içinde kımıldayan kuşkular mı doğurdum.? hahahah
uludağ sözlük'ün fenerbahçeli popülasyonunda gözle görülür bir düşüş yaşayacağı iddia. koruma altına almak lazım. yönetim duy. zehauhsjfds
iki bursasporlu taraftara karşı 5 fenerbahçeli taraftarın iddiaya girdiği iddia, o değil de;

bu kadar mı fenerli var derken ben de bu kadar mı bursasporlu mu var diyorum, sadece iki tane mi?

ayrıca;

--spoiler--
@43 gerekeni yapmış.
--spoiler--
ben de bırakırım denebilen önerme. Zira çok fena geliyoruz. Kadıköy gerçek şampiyonu görecek.