bugün

(bkz: eti bumbada)
yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
yardım sever yazardır. (bkz: rapidshare/#7373238)
kavga etmiş, dayak yemiş ama (#7566650) entrysinde yazdığı cümleyi söylerse ayarın kralını verecek olan yazardır.

aynı zamanda oldukça hoş sohbetlidir.
#7960140 yardımsever yazardır.
kendisini pek bi özleten, zirveye daha sık gelmesini istediğimiz yazardır.
mala vurur gibi bir nicke sahip yazar. mokoko gibi.

(bkz: sevişirken bumbada bum bum diye ses çıkması)
durmadan çaylak olan yazar, bizlerden ayrı kalıyor, ona yanıyorum.
format geregi mis gibi hakaret icermeyen tanim: kendinden habersiz komik duruma dusen ironici.

soyle ki; evde misafir varken otuz bir çekmek seklinde bir baslik actim, dostumuzun bu basliga girdigi entry; "bunu yazan bir 7. nesil, ulu soz. bu degil ulan bidi bidi." <[ (bkz: evde misafir varken otuz bir çekmek/#8953381)]> abi hani, ne kadar cirkinlestigimizden, ne kadar berbatlastigimizdan dem vrumak istiyorsun, burasi uludag sozluk diyorsun, ama hani format? nerdeymis format? agucu bugucu formatcik da formatcik?? hani, tamam sinirlisin, sozlugunu korumak kollamak benim gibi aptal 7. nesillerden uzak tutmak istiyorsun ama daha kendin agzina siciyorsun sozlugun. laf sokma demiyorum, sok tabi, ama formatina uygun sok, hobi olarak mesela. komik duruma dusurme kendini.

pesin edit: entrymi de polemik basladigi zaman silersiniz yahu.. ayrica hani, safi ayar veriyorum adama, baslayacak bi polemik yok.
şu nolu #9439962 entrysiyle beni fena koparmıştır.

mevzuyu bilmeyenler için;

ak sözlük diye başlık olmasına rağmen ak sozluk com başlığını açmasıyla şöyle bakınızlara maruz kalmıştır.

2. entry: (bkz: ak sözlük)
(bkz: aramaya inanmak)

3. entry: (bkz: günaydın)*

sonraysa beni dumurlardan dumurlara hoplatan o entry;

başlık: ak sözlük

18. entry: (bkz: aramaya inandım)

(bumbada, 20.09.2010 19:52)
dahi anlamındaki de'yi ayrı yazmayan, boyun eğmek yerine boyun eymek yazan yazar.
fazla beşiktaş'lılara sarmasın, beşiktaş'lılar etek giydirebilir. aman.
(#9718194) entrysiyle gerçekleri haykırmış fenerbahçeli arkadaşımız.
hemşerim...
kendisi yandasi herecomesny ile bana bir yk komplosu kurmustur. kafayi yemek uzereyim.
(bkz: #9939741)

yk artık.
http://www.masaustu-resim...9-2/Y+Harfi+Resimleri.jpg
http://www.masaustu-resim...3-2/K+Harfi+Resimleri.jpg
oksijen ziyanıdır. iq seviyesi ile ilgili ciddi endişelerim var. hayır ben filmi izledim, spoilerın içinde yazanları biliyorum zaten ama izlememiş de olabilirdim. filmi izlememiş o kadar insana yaptığı saygısızlığın farkında mı çok merak ediyorum ama bunun sahip olduğu zekaya sahip olan insanlar yaptıkları şeylerin sonuçlarını düşünemediğinden kilit altında tutuluyor onu biliyorum. burda yazar olabilmesi sözlüğün ayıbıdır.

(bkz: #10093208)

önemli: bkz.a tıklamayın av mevsimi filminin sonu yazıyor.
şu ana kadar 1905 entry girmiş koyu galatasaraylı.
--spoiler--
nefsimiz ezdi bizi sesimiz eski,
bu en kötü dönemindeki kaleci fevzi.
yllardır cezadan alıyorken feyzi,
bak en büyük rakibim sago değil jay-Z
--spoiler--
anadolu klüplerinin en büyüklerinden adana demirspora laf eden ama seneye kartalspor-galatasaray istanbul derbisini izleyeceğini halen idrak edemeyen elemandır.
mozolemirach.net üyesi yazar. *
(#12670726) entrysiyle üzmüş yazardır. sıkı takipçin oldum haberin ola.
tam bir keko.
(bkz: (#12991460)) bana trol demiştir.