bugün

aşırı alkol tüketileceği kesin olan zirve;

kimse kimseyi kandırmasın, ilk sohbetler kesinlikle şöyle olacaktır;

türk dili ve edebiyatı,
uzay bilmi,
burçlar ve aşklar,
moderatörlerin ılık olması
savaşlar,
21 aralık
vs...

alkol kana karıştıktan sonra...

karı kız mevzusu
futbol
askerlik
sikim böyle hayatı
4 tane fakem var amk
vs...

final ( eğlenceler);

şişe çevirmece,
mandal sıkıştırmaca,
krem şanti savaşı.
ben nerdeyim amığa koyim muhabbeti.
istifra.
vs...

kesinlikle böyle bi zirve olacaktır. yazarlarından belli çünkü.. bu çok net.
Saat 20:00-20:30 da orada olacak olsamda kesinlikle kacirmayacagim zirve.
protest sanayici ve sair bursasporlu yazarların katılımının önüne geçme amaçlı maç saati ile çakıştırılan zirve.

vay amk. bu kadar ince hesaplar şaşırmamak elde değil.

(bkz: yeter yıldırım demirören yeter)
"maçtan sonra belki" zirvesi.
başlamasına sayılı saatler kalan zirve, nasıl heyecan yaptıysam demek ki balkondan düştüm. şu an kaldırımdan yazıyorum.
saatler kalan zirvedir.

heyecandan 6 kere altıma sıçtım lan düşünsenize onca yazar ile aynı ortamı paylaşacağım. Hani öyle kıytırıktan Canan tan, elif şafak, ad<m fawer falanda değil. Yemille on numara olacak.

Not : Tövbe haşa çarpılma riskini göze alaraktan kelime hatası yaptım çarpılmamamı istiyorsanız bağışlayınız...
görüntüleri internete düşmüştür.

http://www.youtube.com/watch?v=b3ciXtvIme8
başlama saatinde, belirtilen adresde hazır bulunacağım zirvedir.
Yağmur sebebiyle iptal olmazsa geleceğim zirve. Bilgilendirme gerekli.
Trafikten dolayı 4 yazar arabanın içinde mini zirve gerçekleştiriyoruz. Büyük zirve öncesi ısınma hareketleri
onumuzdeki 15 dakika icinde zirveye dahil olanlara moonlight sonata dan karmaya arti 100 puan.

hadi yine iyisiniz.
2 buzlu ve 1 yudum alınmış rakım çalındı. hükümsüzdür.

tanim isteyene:
ogretmenevi nde olan zirveeeee. zaaa.
ilkim olan zirvedir. kafama sikar giderim calmakta olan zirve. bu zirve cok da guzel oldu cok da iyi guzel oldu zirvesi. staji da aradan cikardim zirvesi (bkz: kulaklara kacar oldum)
edit:birazdan polis alabilir bizi.
edit2:almayadabilir...
--spoiler--
Kop Kop
--spoiler--
dum tis dum tis. eğlencenin muhabbetin dibine vurulan zirve.
pogo nun doğum günü hediyesi zirvenin sürprizi..
gerçek şu ki; cidden bursa böylesini görmedi sanıyorsam zirvesidir.
muhabbetin dibine vurduğu, eğlenmek isteyenlerin doyasıya eğlendiği, müzisyen abimizin başlarda kafamızı siktiği, içilen biralardan mekanın 1 yıllık cirosunu çıkarttığı güzel bir zirve oldu vesselam.
doğum günü hediyesi zirvenin ilginç noktlarından biri sayılabilir.
Saat 22:00 sularında evden gelen ani telefonla terketmek zorunda kaldığım, zirvenin zirvesinde bıraktığım zirvedir, şu anda evde sessizce ağlıyorum ve kendimi jiletliyorum sözlük, tüdanya yı da açtım, değmesinler keyfime. Geceyi bir türk kahvesiyle sonlandıramadığım için üzgünüm yalnız, kafam hala iki bardak bira, biraz patates, pasta ve sigaranın sebep olduğu karmaşıklıkta, hala sahnede oynayan insanlar görüyorum, şizofrene bağladım sözlük.

Not: Gece verimli geçti, evde verimlilik hesapları yaptıktan sonra anladım.
Not 2: Beyler şemsiyemi unutmuşum, ona iyi bakın, yokluğumu hissetmesin garibim.
kafamın taşşak gibi olduğu zirvedir.
ilk başlarda sıkıcı bir otam hakim olsa da alkolün etkisiyle gayet güzel bir ortam olmuştur.

Hasan'a nazmiye'ye tayfura fulya'ya sercan'a emine'ye ayriyetten teşekürler.Çünkü bu yazarlarla münasebetim oldu başka birinin adını sorsanız nah hatırlarım.

Ulaşın bana sevdiceğim kişiler verilen sözleri unutmadım...

Not: Her hangi bir yazım hatası var ise sabah ayıldığımda düzeltilecektir.

edit: kaffamın taşak gibi olduğunu belirtmiştim. doğum günüde nereden çıktı amk ama pasta güzeldi.

Bu mekanda sıcak içecekler neden satılmıyor bir dahakine öğretmen evinde yapılırsa ketıl ile katılacağım zirve.

Editin notu : bir dahaki zirve alkollü mekanda yapılacaksa millet kafası güzel olsun ortamda kaynaşmak için vakit harcamayız

Edit 2: Tayfun'muş yalnış yazmışık dm ile bildirildi. af diliyoruz.
zirveye düşen bomba gibi hediyeden haberim vardı,
fikir vermedim değil. *
çaylak olduğumdan haber bile veremediğim zirve. eğlenmişsinizdir umarım beybililierim.
gidemediğim için son derece üzgün olup hasta olup yataklara yattığım zirvedir. inanmayan ziyaretime gelebilir. bi ekmek bi paket küp şeker yeterlidir.
gittik gördük önce sıkıldık sonra eğlendik zirvesi olmuş olan zirvedir.
Harika bir zirve dedirten zirve. Katılan herkese ayrı ayrı teşekkür etmek istediğim zirve.
beyin amcıklaması geçirdiğim zirve. kafam hafif güzel çakır keyifim mazur görün lan.

Tanıdığım ve tanımadığım herkesle muhabbet ederek keyif aldığım zirve. geçenkine gideceğim diyerek hayranlarımı üzmüşüm ya la.* çok ısrarlar sonucunda işten çıktığım gibi çok dinlenmeden katıldığım zirve.

akılda kalan 3-5 yazar harici yüz yüze olmasa da konuştuğum çoğu kişiyle iyi ve güzel bir münasebete girilmiş zirve. münasip olduğum zamanlar tekrardan katılmayı çok isterim. iyi ve güzel bir bursa tayfasının nasıl eğlenceli ve nasıl zikinden aşağı kasımpaşa olduğunu gördüğüm zirve. hepsi birbirinden cabbar cevval delüganlılarla kaynaşıp olan az kızlara da yazılmadığımız zirve. korkutamayak dedik.*
8.tanım olaraktan da muuuntlaytın top olmadığının kanıtlandığı zirve. kukla ve imamın hayalleri suya düşmüştür ya la.

Emeği geçen ve organize eden herkese isim isim saymasam da teşekkür ettiğim zirve. bir dahakilere görüşmek üzere canlar.

Çok peşin edit: şu kafayla şuna subjektif entry tanımıyla şikayet eden gammaza ve siliğe veren yetkiliye ve onaylayan moderatöre kafam girsin ya la. bu kadar da açık sözlüyüm. az halden anlayın lan.*
Bursa Motor'un katılımıyla bambaşka bir boyut kazanabilir. (bkz: Bursa çocuğuyum her yerde)