bugün

lahmacun yiyen ortadogulu essek beyani.
hamburger'i sizin o pis yagli ortadogu yiyeceklerinize her zaman tercih ederim.
insteladan çalınmış başlık ve entry. aferin yazar iyi çalmışsın.

Tanım: sikko bir entry..

Edit: orda da başlığı aynı yazar açmış lan, gece gece ağır ayar yediğim başlık oldu.
bunu bir lüks olarak görüyorsa "salak"tır.

o mekandan ancak mecburiyetten dolayı evde bir şey yapılamamışsa veya yapmaya üşenilmişse sipariş verilir veya mekana gidilir.
Oy oy şunlara nasıl kıyıyorsunuz.

görsel
döner ekmek yiyen çomar beyanı.
bütün gün tavuk döneri yemektense hamburger yemeği tercih ederim.
Burger mc donals kfc vs.. gibi fast food zincirlerinin hepsinde hamburgerler bana çöp kokuyo gibi geliyor insallah yalnız değilimdir.
1999 yılında olsaydık doğru tespitti ama bk artık cool olma yeri değil.
Kaldı ki on onbeş lira doymak için günümüzde ideal.son olarak ben de yağlı lahmacun ve mikroplu çiğ köfteyi yiyeceğime hamburger yerim daha iyi.
spesifik bir zeka türü değildir. zira burger king, havalı bir mekan falan değildir. hatta bazen gittiğime utandığım dahi oluyor. "ne işim var benim bu liseli yerinde" demekten kendimi alıkoyamıyorum. Fakat ikili menüyü tek başına gömerken yanında bir de mısırlı çıtır gömmek fena olmuyor doğrusu.
Lezzete falan bir şey diyemem o başka r tartışma konusu ama hiçbir güç beni self servis bir mekanda yemek yemeye zorlayamaz. Sıraya girip sipariş verme derdine düşmek bana kendimi aptal hissettiriyor. Bilhassa yanımda birisi varken.
lezzeti falan iyidir orasını geçte yediğinizin %98'i kansolojen ve pasodur ki yer yemezde tuvalet ihtiyacı duyarsınız bunu buradanda anlayabilirsiniz. ben lezzetini sevsemde üretiliş koşulları at eti iddiaları vede sürekli paso yememin verdiği iğrenç hissiyattan dolayı artık yiyemiyorum.