bugün

Çok aacııktım şeysi geliyor aklıma direkt.
görsel
Gereksiz abartılan, orta şeker güzel kadındır.
artık düzgün bir estetik yaptırmalı.
Tam bir Boğa burcu kadını fiziğine sahip, başarılı bulduğum kadın oyuncudur kendisi, birde çok hoş bayan bence.
Kendisini gördüğümde çok şekerli baklava geliyor aklıma. Veya çok şekerli bir helva. Güzel kadın lafım yok, ama çok şekerli, yani bayıyo maalesef, yemesi zor bir tatlı gibi.
Dünkü rolünü adeta yaşıyodu sanki şüphesiz..
Bu kadın çok güzel güzel yaş alıyor. Oyunculuğunu da beğeniyorum. Boyle güzellikte olup iyi kalpli, düşünceli, akıllı, sevginin değerini bilen ve gösteren biri çıkamadı karşıma be.
Şu saçma dizi bittikten sonra biraz inzivaya çekilip yüzünü dinlendirsin.
Taş gibi maaşallah.
güzel karı.
Özellikle yüzünün sol ve sağ kısmının gözle görülür ölçüde asimetrik olması bana çok güzel geliyor. Sanırım artık estetikli, mükemmel (!) Yüzler görmeye alışık olduğumuzdan, bu tür şeyler beni o kişiyi izlemeye itiyor.
Bir süre dinlenmesi, yüzünü eskitmemek, kazanmış olduğu sempati ve takdiri kaybetmemek adına ortalıktan kaybolması gereken başarılı, yetenekli ama izlemekten gına gelmiş olan kadın oyuncu.
Biri bu hatunu durdursun!
Muşmula surat diye adı çıkmıştır.
kırmızı oda dizisindeki boncuk rolüyle kariyerinde adeta basamak atlamıştır. kendini, oyunculuğunu, bu işe gönül vermişliğini göstermek için büyük bir şansı olmuş, o da bunu gayet güzel değerlendirmiştir. artık mide bulandırır hale gelmiş olan estetik, dolgu, ameliyat harikalarından sonra doğal görünümü, her bakımdan duyguyu izleyiciye aktarabilen jest mimikleriyle yeni bir hayran kitlesi kazandığını, televizyonda hala az da olsa umut olduğunu göstermiştir.
bu akşam o ağladı ben ağladım. yalnızlık, kimsesizlik, umutsuzluk, renksizlik ancak bu kadar güzel gösterilebilir, hissettirilebilirdi. Oyunculuk estetikten, boyadan, süsten, dekolteden, seksapaliteden çok daha fazlasıdır. oyuncu, başkalarının kusur adını verdiği şeylerle devleşmek ve güzel görünebilmektir ki kendisi bunu başarmış. yok dişiydi yok saçıydı yok bilmem nesiydi derken çok şey kaçırmış bazıları... Tebrik ediyor, başarısının devamını diliyorum.
Nesi güzel anlamakta güçlük çektiğim kadın.
Burcu biricik kadınsa sözlük kezoları ne?
şu anda kırmızı oda'da zor bir performansta izlemekteyiz kendisini.
ben klasik türk kızı aşığı olarak bu tip kadınlardan hiç hoşlanmıyorum.

neresi güzel? düşünüyorum düşünüyorum. yok abi. bana hitap etmiyor.

kalbim çarpmıyor.
Rusya’da sokakta dolaşırken hepsi böyle. Ondan abartmayın. Evet.
Türkiyenin en güzel kadını. Dünyada da ilk 5 i zorlar.
görsel
saçlarını arkaya bağlasa game of thrones'daki kıza benzeyen kişi.
(bkz: tatlı ne yaptın)
Kırmızı oda boncuk karakteri ile resmen döktürüyor arkadaş. Helal olsun valla.