bugün

twitter'da da döktüren senarist.
aşağıdaki twiti mükemmeldir.

--spoiler--
galileo; senden haber alamayınca öleceğimi zannettim. baktım ki ölmedim, bir daha arayıp sormamaya karar verdim. "ama dünya dönüyor", evet.
--spoiler--
(bkz: adamın dibi)
gelecekte türk sinemasına çok büyük eserler kazandıracak şahsiyet.
hiç de havalı olmayan, gayet mütevazi ve çok güzel sözler yazan l&m senaristi.

--spoiler--
aramızda kilometreler yok, yalnızca bir üşüme mesafesi uzağındayım.
--spoiler--
twitterda "kışın ortaya çıkan güneş gibisin. yani içimi ısıtmaya çalışman hoş bir davranış ama ne vakit kaybolacağın belli olmuyor. onu nasıl yapalım?" yazdıktan sonra erdal bakkaldan yani cengiz bozkurttan gerekli cevabı almış senaristtir.

cengiz bozkurt: "@burakaksak bah hele bah..bizi sahillerde,sur tepelerinde soğuğun içine saklanmış adamlar kovalıyo bizi,senin yüzünden diyoz.o içini ısıtıyo"

sonrasında burak aksak'tan gelen cevap: "@cengizzbozkurt şöminemin karşısında, ayı postumun üzerine yarı çıplak bir şekilde uzanmış viskimi yudumlarken, hep sizi düşünüyorum * "
leyla ile mecnun dizisini bize kazandıran insan ayrıca twitteride takip edilesidir.
twitter'da cnn türk'e katılacağını şöyle duyurmuş ve "beyler hiç çalışamadım" cümlesiyle beni yarmıştır. vize ve finallerin vazgeçilmezidir "beyler hiç çalışamadım".*

"23:45 cnn türk'te canlı yayındaymışız. beyler hiç çalışamadım. kopya vermeyenin gece uyurken üstü açılsın. @cengizzbozkurt @osmansonant"
tam bir arabesk kültürü temsilcisi açık öğretimli bir cihangir çocuğudur. absürd dizi özlemiyle yanıp tutuşurken ilaç gibi gelen leyla ile mecnunun senaristidir ve tweetlerine bakılırsa devamlı mutsuz, devamlı yalnızdır. o kafayla böyle bir iş çıkarabildiği için ise candır can.
nedendir bilinmez cehennemin en dibini arzulayan ünlü senarist.kendi ateşini de kendi harlayacakmış.
http://tvarsivi.com/playe...p;z=2012-02-17%2001:07:00
şu twitine çok benzer hatta aynı şeyleri içeren sözleri 2-3 ay önce sevdiğim kıza söylemiştim, kendisinde de görünce mutlu oldum lan.

http://tinyurl.com/7mynure
--spoiler--
Bazen de bir kapının önünde durursun,terliklerinle ama hiçbir zaman açılmaz o kapı.
--spoiler--

bu sözüyle beni bitirmiştir.
''bir bölümde ismail abi'yi ağlattım. intikamını, diziyi izlerken gözyaşlarımla aldı.'' diyen. absürd komediyi yalamış yutmuş, emekleri ve bize izlettiği bu muhteşem dizideki katkısı için saygıların babasını kazanan senarist. aynen devam.
evet çook iyi yazıyor.evet severek izliyoruz. Ama l&m kadrosunun senaristi olduğu için çok şanslı olduğunu bilmesi gerekir. ali atay, ahmet mümtaz taylan, serkan keskin akasya durağı'na vazo olarak girseler o diziyi(!) zirveye taşıma potansiyele sahip oyuncular. Bilmem anlatabildim mi.
--spoiler--
bazen birini o kadar uzun süre beklersin ki, artık kendini mezar taşı gibi hissetmeye başlarsın.
--spoiler--
--spoiler--
-seni kaybetmek istemiyorum.
-ortada kazanılmış bir şey yoktu ki kaybedesin.
-off giderayak iyi koydun hacı. valla şahane koydun helal olsun.
--spoiler--
--spoiler--
kışın ortaya çıkan güneş gibisin. yani içimi ısıtmaya çalışman hoş bir davranış ama ne vakit kaybolacağın belli olmuyor. onu nasıl yapalım?
--spoiler--
--spoiler--
"hoşça kal" demeden önce söylediğin her söz, kendi açtığın yaraya pansuman yapmaya çalışmak gibidir. eğer gideceksen, sadece sus. olur mu?
--spoiler--

diyerek durup dururken gece gece ortalığın amına komuştur.
twitter'da biz izleyicilerin,kendisine yazdıklarına cevap vermiyor.

artık bu, onun tarzı oldu sanırım.

tanım diye kastım, saçmaladım.

sakalları kesmiş, iyi olmuş, yakışmış. seviyoruz.
12 eylül doğumlu burçdaşım olduğunu öğrenince neden bu kadar çok sevdiğimi anladığım adam. biz bu hayatta hüzünden zevk alıyoruz be dostum.
şöminesinin karşısında, ayı postunun üzerinde, yarı çıplak bir şekilde uzanmış viskisini yudumlarken, hep leyla ile mecnun ekibini düşündüğü söyleniyor.

bence at* kadar doğruluk payı vardır.
o değil de, bu adam çok zeki. inanılmaz zeki. inanılmaz yaratıcı. iyi bir oyuncu. kendi burcuyla dalga geçen bir başak burcu erkeği. sevilmez mi bu adam ?
son zamanlarda yazar tıkanması yaşayandır.

bilen bilir kendisinin yazar tıknaması hakkındaki düşüncelerini.

ee, büyük konuşmamak lazım.
nick babamdır. hakkında daha fazla şey yazmak istemezdim ama çaylaksam demek ki.
twitter'ında 'gidersen peşinden gelmem ama kalırsan bu masalın sonunu birlikte öğreniriz.bulutlardan elbise dikmeye başlasın mı güvercinler?' demiştir ve süper bir söz daha söylemiştir.
leyla ile mecnun'da birgün fonda hep sonradan'a yer vereceğini bildiğim kişidir çünkü o, burak aksak. hatta şirin kapıya gelip mecnun'a kimliğini gösterip artık adının leyla olduğunu söylediği an mükemmel bir zamanlama idi ama, artık at düşünüyorsa tam o sırada. *
leyla ile mecnun ve çalgı çengi ekibinin ortak yapımı olan 'ramazan güzeldir' dizisinde kameraman mecnun karakterini canladıran güzel insandır. adı geçen dizide sekiz yıllık nişanlısının adı da leyladır.