bugün

on birinci nesil yazar. iyi yazmalar.
bundan sonra ben de başlığımı uplayacam.

hakkındaki entrylere cevap vermek için entry giren yazar.

ek: aaa oda ne , hakkımda entry girilmemiş ,:(
bana iftiralar atan yazar. Valla bak yan hesap falan değilim. Birini eleştirdim diye yan hesap mı oldum? yooook.
modların engellemesi gereken, benden bile daha kaliteli bir troll.
troll değil ,sadece ego tatmin etmek isteyen yazarlar şöyle azcık geriye çekilirse 10 numara bilgi çerikli entryler girmeye başlıyacak yazardır.
Sen bilgi içerikli entryni gir, biz okuruz yazarı.. Bu kadar kasmaya gerek yok..
(bkz: çaylak)

from paris with love
Akpli trolldür kendileri. Laf sokma çabaları birikimini hemen önümüze serivermiştir. Halbuki laf sokmadan, kıyıdan köşeden masum yorumlar yapsa cahilliği bu kadar su yüzüne çıkmayacak.
boş değil acıtıcı gerçekleri yazan yazar.
laf soktuğunu sanıp bilgisayar başında kendi kendine ooouuv çeken yazarın entry girdiği başlık.

maksimum 12-13 yaşındadır.

(bkz: üstteki yazar)
Kendine gore takılan yazar.
Donuza eklenme basarisina sahip yrni bir yazar...
bol chp li iktidarlar Gorup kendi kendini yemesi dilegiyle. *
bol chp li iktidarlar görmesi dileğiyle demiş yazarın biri.

ksura bakmayında chp darbeyle , anarşiyle ancak bu ülkenin başına glir.

55 yıldır tek başına iktidara gelemeyen yahudi partisi chp nin seçmenleriinin başlığı altında ağladığı yazar.
kimsenin fakesi değildir.
kuzu ...
(bkz: this is my design)

hannibal seviyosan pm pls.
gerçekleri suratlarına yapıştırıyor diye chp lilerin kudurmasına sebep olan yazar.
chp nin bu ülkeye yaşattığı acıların ve rezaletlerin oluşturduğu gerçeklerden bahseden yazar.
tatava yapma, bas (bkz: donuz butonu) geç.

bir ak troll.
yeni işe alınmış aktroll. yazık.
Her entry sinde cahillik konusunda bir seviye daha atlayan zat.
http://www.iskur.gov.tr

Git kendine bi iş bul lan gariban. Oyumu chp'ye vericem, senin gibileri itin götüne sokmadan bu ülkenin refah seviyesi yükselmeyecek.
makarnadan beyni yanmış ak troll, verin parasını sussun.
olum donuza ekliyorsanız ekleyin buraya gelip yazınca arkanızdan ağlıcağımı falan mı sanıyorsunuz , siktirin gidin diyen yazar.
koyu bir akepespor taraftarıdır.