bugün

program belki biraz ilgi çeker,izlenir diye ucuz reklamlar çıkmaya başladı bile.neymiş efendim öykü serter ve kemal doğulu aşk yaşıyormuş.yapmayın efendim,kargalar bile güler buna.kemal in gay olduğunu tüm camia bildiği için öykü gibi maskülen bir kadınla aşk yaşamasını bırakın arkadaş olmasının söylenmesi bile komik karşılanacaktır.yoksa öykü kaybettiği kadınsı tavırları Kemal de,kemal de kaybettiği erkeksi tavırları öykü de mi buldu .gerçekten yapım ekibine çok ayıp .reklam uğruna bu iki insanın mahremine giriyor,cinsel tercihlerini sorgulatıyorsunuz.Keşke nur yerlitaş ve Kemal Doğulu aşk yaşıyor deseydiniz de biz acaba mı diye düşünseydik.en azından şaka diye gülseydik, bu şekilde irete olmasaydık...
Başlığı yanlış yazdın diyenler hani çok şey bildiklerini iddia ediyorlar ya! Türk dil kurumu imla ve yazım kurallarına göre tv 8 doğru yazılımdır.tv8 kanalın ekran logosudur...
öykü serter ile kemal doğulu arasındaki aşk söylentilerinin seyircinin ilgisini çekmek ve reyting adına yapılan oyun ,ucuz reklam olduğu göZümüze gözümüze sokulmaya başlandı bile. fragmanlarda, sadece kızların kavgası değil elves presley in unutulmaz romantik şarkısı "only you"eşliğinde kemal ve öykü nün birbirlerine Aşk böcükleri gibi sarılmaları da yer aldı. kemal doğulu hayatında ilk kez bir kadına sarılmak zorunda kaldığı için yapım ekibine kimbilir neler çemkiriyordur.Kemal in cinsel tercihinden bihaber,Sevginin saflığına hala inanmaya devam eden nice teyzelerimiz ise tıpkı annem gibi kandırılmış vaziyette "yakışıyorlar,yaa!kız büyük galiba..."gibi yorumlar yapmaya devam ediyordur.elvis presley in kemikleri sızlıyordur.neden mi?şarkı şarkı olalı böyle eğreti, böyle zorlama aşk görmediği için ,bu güzelim şarkı bu çirkinliğin arkasına fon olduğu için,herkesi aptal yerine koydukları için...bana da artık fenalık geldi.neden mi?mecnun un uğruna dağları deldiği aşk hiç bu kadar ayaklar altına alınmadığı için...
Bu tarz benim in isim hakkı show tv de kalınca,Stars New bir kehanetin daha gerçekleşti şeklinde özelden mesajlar alıyorum. 1 nolu entryimde mahkeme sonucundan bahsetmem ve ardından da kararın yasallaşması üzerine sözlükdaşlarımdan"vayy bee!Stars new,her şeyden haberin var..."gibi övgüler aldım. görsel .(img:#736031) Eee mutluyum tabi.fakat kahin falan değilim.Sadece ilahi adalet yerini buldu diyorum.programı aç gözlülük uğruna tv 8 e satan yapımcılara iyi oldu,bu kadar havalara girmeselerdi diyorum.eğer ki bu tarz benim show tv de kalsaydı izlenmeye belki de reyting rekorları kırmaya devam edecekti.şimdiyse kızlar birbirlerini dövmekten beter yapsalar da,birbirlerine yumruk gösterseler de görsel izlenmiyor,izlenmeyecek de. Tv 8 de yayınlanan nurellalı bu tarz ekibine yeni bir isim yaraşır artık.Ben bir tane buldum bile"kıyafet bahane,giydirmek şahane"mesela.amaann sakın genç kızlarımız katılmasın yalnız.Fena giydiriyorlar çünkü...
idilnaz'ın girmesi gereken yarışma.
görsel
Show tv de yayınlandığı dönemde kavganın,egonun,hakaretin,kompleksin,gözyaşının, lafla adam dövmenin tavan yaptığı yarışma doğal olarak reytinglerde de tavan yapmıştı.Program bilhassa hafta sonu eleme gecesi bölümleriyle,yarışmacıları dracula,yılmaz morgül gibi tiplemelerle şarlatana çevirerek, a/b ve total de birinci sırayı kimseye kaptırmıyordu.Acun un yetenek sizsinizinden tutunda sevilen dizilere kadar tümü,reyting sıralamasında programın gerisinde kalıyordu.bu durum,önceleri deneyimli yapımcı acun u endişelendirse de sonrasında bu tarz benim i kanalına transfer etme çabalarına ve yapımcı Caner Erdem e 10 milyon lira teklif sunmasına sebep olmuştu.Teklif edilen para Show tv den haftalık 200 bin lira alan yapımcıların ağızlarından sular akmasına yol açtı.tabiki anlaşma sağlandı,imzalar atıldı.yapımcılar gala gecesini bile kasetten,jürisiz,seyircisiz yayınlayarak aynı yola çıktıkları show tv ye bir güzel de kazık atmışlar,"hıhhh!sana mı kaldım,ben misss gibi Acunuma giderim" tavrıyla, koşar adımlarla show tv den uzaklaşmışlardı.show tv, yediği bu tekmeden sonra ihanetin karşılığı olarak yapım ekibine dava açmıştı. Pek tabi alelade uydurma bir final, reyting rekortmeni program adına seyircide de hayal kırıklığı yaratmıştı .aynı yapımcınn bugün ne giysem galası için beş yıldızlı otellerde, seçkin konuklar eşliğinde ,canlı yayın yaparak,gösterişli organizasyonlara imza attıklarını düşünecek olursak mahkemede hesap vermek yerinde bir karardı.duruşma show tv nin lehine sonuçlanınca isim hakkı kendilerinde kalmış böylelikle yeni bir kadro ile bu tarz benim e devam etme kararı alınmıştı.acun verdiği paraya karşılık programın sefasını çekemeyecek gibi gözüküyordu.show tv de bir rakibi daha olacaktı.yapımcının aç gözlülüğü, önceleri Acun a yaramış gibi gözüküp yarışmayı tv8 e dahil etse de bir anlamda bu aç gözlülük tarz benim in sonu da olmuştu .iki bu tarz benim birbirlerinin seyircilerini çalacak,ne kendilerine,ne seyirciye,ne de kanallarına hayır getirecekti.program tv 8 de yayınlandığı günden itibaren acun da hayal kırıklığı yaratmıştı bile.reytinglerde birinciliği kaptırmayan eleme geceleri bölümleri bile neredeyse ellinci sıralara kadar inmişti.peki kaçın kurası acun un bu tarz benim in ani düşüşününe karşılık bir b planı var mıydı.artık acun programı kurtarmak için adriana lima yı mı yoksa rihanna yı mı getirir bilemiyoruz tabi fakat şu bir gerçek ki acun hiç bir şekilde kaybetmedi.hayal kırıklığı yaşadı ama kaybetmedi.çünkü o Acun ve o yaş tahtaya asla basmaz.artık onun programlarıyla bilhassa yetenek sizsiniz ile cakışan,izleyicisini çalan show tv de bir,bu tarz benim yok artık.O bu transferle düşmanını yakın tutarak,bu tarz benim i show tv de bitirerek zaten kazandı.bu da madalyonun diğer yüzü...burada asıl kaybeden ise show tv ile aynı yola çıkan,reytinglerde büyük başarıya imza atan sonrasında aç gözlülük yaparak acun un kanalına transfer olan bu yüzden izleyicisini eski kanalı show tv ile paylaşmak zorunda kalan, kısacası on milyon lira uğruna altın yumurtlayan tavuğu kesen yapımcılardır.tüm yapım ekibine geçmiş olsun.