bugün

kesinlikle yalan olan haberdir...soruları hazırlayan ekibi görmüşlüğüm , sohbet etmişliğim var. kel ve bıyıklı adamlar hazırlamaktadır genelde...
her sene yapılan, artık klasikleşmiş bir öğrenci geyiği. bunu ciddiye alanlar da vardır. bir de bazı dershane öğretmenleri bile inanırlar buna.
(bkz: sallamanın böylesi)
(bkz: öğleden sonra aşıcılar geliyormuş)
bir anlık suskunluk ve göz göze gelmeyle yaşanan galeyan anına güzel bir örnektir.
Bu sene sorular zor, puanım düşük gelirse benden kaynaklanan bir şey yok demenin arapçası.
Ha bi de ;
(bkz: ygs de tübitakçılar teklif ediyormuş)
ünal yarımağanın açıklamasına göre bu sene et ve balık kurumu ile tübitak ortak olarak hazırladığı sorulardan seçilecekmiş sınav soruları.
zamanında bu muhabbet şu şekildeydi...'tübitak 4 senede 1 soruları hazırlıyormuş o da bize denk geldi.'*
her zaman kim hazırlıyordu ki, sorusu akla gelir.
henüz tübitak'tan adımını atmamış kişi hezeyanı.
neyse fazla yorum yapmıcam. gidin badem bıyıklılar istilasını kendiniz görün.
keşke lapitak hazırlasaymıştır.
hatta hep bir yıl önce meb hazırlar tam kendi döneminde tübitak hay allah şansa bak.
Tubitak soruları maşallah eğer cidden onlar hazırladıysa nolur seneye zahnet etmesinler nolar nolar.
her şeye hazırlıklı olun gençler.
h
bi ze
tak ar bunlar kesin.
her sene aynı muhabbet biraz yaratıcı olun artık dediğim uydurmasyon idaadır. üniversite sınavına girecek olan genci korkutmaktan başka işe yaramaz hatta son senelerde o kadar klişeleşmiştir ki duyanlarda hiç bi etki yaratmaz hale gelmiştir.
ilkokuldan beri her girdiğim sınavda birilerinden duyduğum gerçek olmayan söz.
Deu için ciddi ciddi düşündürendir. Tüm lise hayatım boyunca şehir efsanesi derdim ama şu vizelere finallere bakınca diyorum ki harbiden tübitak mı hazırladı lan acaba?
hece hece birleştirerek hazırlayacaktır. a-şa-ğı-da-ki-ler-den han-gi-si...
öğrenci psikolojisini altüst eden hede.
Harbi yaa varmı öyle bişey sorusunu akıllara getirir.
Her sene tekrarlanan, temcit pilavı tadındaki iddiadır.
(bkz: off gene mi bamya)
Her yıl o hazırlıyor zaten gençler sıkıntı yapmayın meb aslında yok osym de tuzluk.
(bkz: ehliyet almak zorlaşıyor)
Meşhur bir üniversite sınavı rivayeti. Evet.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar