bugün

Boş beleş insandır net.
Mutsuzdur.
Keyfi yerinde insan bu saatte uykunun en tatlı yerindedir.
Benimdir. Gece vardiyasında çalışmaktayım.
Belki 5. Günün şafağıdır ve yakmış sigarasını takmış kulaklığını müzik dinliyor sabahın bu eşsiz dönencesinin keyfini sürüyordur. Yada sadece uyku tutmamıştır.
KESiNLiKLE ılık olabilir. şaka şaka agar io oynuyor olabilir.
valla bira, tv ve sözlük üçlüsü şu an yeterince tatmin ediyor.
Agar.io oynuyodur. Hastalık yemin ediyorum koduğumun oyunu ya kanser etti beni kanser. Kardeşimi de aynı server a alıyorum biraz büyüdüğünde onu yiyorum. Eğer ben yanarsam ve o benden büyük olursa gidiyorum yanına bana feet atarak büyütsün diye. Sonra yeterince büyünce onu yiyorum. Başka türlü derecede kalmam mümkün değil amk çıldırıyorum. *
sabah namazına kalkmıştır.
(bkz: seks yaparken entry girmek)
Tuvalete kalkmıştır amk.
1 insanın en verimli seks hayatı max. 10 yıldır ondan sonrası hikaye eski lezzeti alamazsın.

kaynak: (bkz: çüküm)
Havaalanındadır ek olarak uçağını kaçırmıştır ve bir sonraki uçuşunu bekliyor olabilir.
Kitap okuyor olabilir.
mesaiye kalmış olabilir benim gibi.
depresyonda olabilir üzülüyor olabilir mutlu olmayi beceremeyen insandır birde umursamaz bir insansa kim ne derse diye kafasina takmayan bir tipse içi nasıl yanıyordur.
Kitap okumaktan bıkmış ve tv izlemeye başlamış olabilir.
uykusu gelsin diye kitap okumaya 2 saat öncesinden başlamış ancak kitabı bitirip uykusunu halen getirememiştir. son bir kez sözlüğe bakıp çıkacaktır.
Belki de diğerleri rahat uyusun diye nöbet tutan askerlerimizdir.
Sevdiğim adam şuan yolda o varana kadar bana uyumak yok.
Kucuk bir mutsuzluk meselesi sonucu, uykusu fizana kacan insan olmasi muhtemeldir.
Bu saatte seks yaptıktan sonra beraber uyuyacağı insan yanında ve hayatında olmadığı için hayaliyle yetinirken uykusu kaçan insan.
Anlamsız bok gibi rüya gören sonra da bunu düşünmekten uyuyamayan boş insandır.
yeni uyandım bu yüzden. nasıl uyuyacaksak artık.
Sabah namazı olması kuvvetle muhtemeldir.

(bkz: Ben)
10 saattir otobüste ve cok yorgun olmasına rağmen uyuyamiyor olabilir.