bugün

görsel
Sorma ya..
Hic ama hic dert etmedigim bir rahatliktir.
bu gece de sevişemedim demenin nazikçe tanımlandığı başlıktır.
Ben peluş ayım ve yumuşacık kuzum ile uyuyorum. Hatta aklıma geldiğinde kuzunun düğmesine basıp melemesini dinliyorum.

En güzel zamanlarım şu an. Kıllı kıllı bir öküzle uyumaktan iyidir bence.
boşver takma kafana bekarlık sultanlıktır.
Yayıla yayıla uyuyoruz işte daha ne istiyorsunuz ki?
o aldigin 23 nisan kiyafetleriyle daha uzun bir sure bekar ve yalniz uyursun.

evet saclar onemli.
saçlarim canimm.
saclarim bozulmadan uyumaliyim.
Hem kafaya takılan hem de takılmaması gereken bir sorunsal. Yine de bu gece de bekar uyuyoruz. Tüh.
inanın evli olduktan sonra (erkekler için diyorum) hayata söveceksiniz.
çok şükür hâla evlilik denilen tuzağa düşmedik zaten şu sıralar hiç bir kadınla iletişimim dahil yok.
Asıl sıkıntı bu gece bekar uyumak değil de , bu gidisle daha uzun seneler bekar uyuyacak olmak da.
Tekrardan bekar uyumak daha da zordur.
Artık Bu talihsiz halinize hiç dayanamıyorum sırf bu yüzden sizinle balkonda ballı Aslan sütü içmek isterim domestik hanım. *
Kronik bir sorundur. Yaş oldu 28, hala evlenemedik.
Her gece uyumaktan iyi olan şeydir.
Gidilir yatılır keyfe bakılır
uzulmeyin arkadaslar bu isler kader kısmet.

zilli kader.
orospu kısmet.
Artık bir sorun olmaktan çıkıp rahatlık olan bir durumdur.
evli olup fiziki, psikolojik şiddet görmek mutsuz olmak ve evli uyumaktan iyidir heralde. her şey de bir hayr vardır. evlilerden de sabah bekar uyansam diyenler vardır. herşey kader kısmet kimisi elmayı dalından koparıp yer kimisinede yere düşen kurtlular kalır.
kötü biri 5 kez evlenmiştir talipleri etrafında pervane olur, iyi birinin yüzüne bile bakan olmaz.

üzülmeyin herşey olacağına varır. nasibinse gelir bulur seni nasip değilse ne gelir elden. kiminin kaderinde evlilik yoktur. kiminin şansı-nasibi çoktur mermere geçirir dişini kimide bahtsız bedevi muhallebi yerken kırar dişini.
Allah başka dert vermesin . Rahat rahat yayılın yatağa uyuyun iste , karı dirdiri yok, cocuk derdi yok, ararsınız bu günleri.
Çift kişilik yatakta tek uyumak cillop gibi.
bekarlık sultanlıktır diye kendimizi avutmaya devam edelim en iyisi.
o gece bu gece, bundan sonra her gece.
Kaderimiz.
Çözüm olarak asmr girlfriend roleplay dinlemek kısa süreliğine iyi hissettirse de acı bir durumdur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar